Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 18.12.2015 17:46:15

FK Baník Most 1909 - A žáci U15 - ročník 2000

ČLMŽ U12
10. 6. 2012, 11:45, SK Rakovník, mistrovské utkání
 
SK Rakovník - FK Baník Most 5:28 (2:17)
 
V posledním mistrovském utkání si hráči Baníku připsali další vítězství. Svého soupeře jasně přehráli a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem
 
Branky Mostu: Heidenreich 6, Šilhan 5, Pinkr 3, Jirůšek 2, Podeszwa 2, Gabko 2, Tykal 2, Kováč 2, Stini, Chovan, Havlín, Šíma,
Sestava: Nejedlý, Pikal, Kučera, Šíma, Náhlovský, Gabko, Šilhan, Jirůšek, Šíla, Prucek Kopecký, Podeszwa, Elstner, Soukup, Chovan, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Heidenreich, Hnízdil, Jurinec, Havlín
 
Tomáš Heidenreich, trenér: Utkání mělo jednoznačný průběh a kluci si s chutí zastříleli. Co se týká hodnocení celé sezony, musel bych ho rozdělit na dvě části. Podzim zastihl naše hráče ve výborné formě. Zaslouženě kráčeli od vítězství k vítězství, když pohlednou, rychlou kombinační hrou své soupeře přehrávali a přezimovali na 1. místě tabulky. V jarní části soutěže se z naší hry vytratila lehkost a i když jsme své soupeře nadále herně přehrávali, potýkali jsme se s nepřesnou a nedůraznou koncovkou. Také herní projev týmu nebyl tak kvalitní jak jsem si představoval a tak je před námi v nadcházející sezoně spoustu věcí, které se dají zlepšit.
V konečné tabulce jsme obsadili 2. místo, když jsme nasbírali stejný počet bodů jako vedoucí Ústí nad Labem. O našem  umístění rozhodl horší vzájemný zápas s tímto soupeřem.
Za naší úvodní žákovskou sezonu musím však kluky pochválit. Disponovali jsme širokým kádrem hráčů a v celé soutěži jsme nastříleli suveréně největší počet branek. Výborným počinem je 108 vstřelených gólů Vojty Šilhana, který potvrdil pověst kanonýra. Ostatní hráči střídali skvělé výkony s průměrnými a zaslouží za své výkony obrovské uznání.
 
3. 6. 2012, 10.00 hodin, FSJM,  mistrovské utkání.
 
FK Baník Most - FAŠV Varnsdorf 23:2 (14:1)
 
V utkání si domácí od začátku vytvořili velkou převahu. Odevzdanému soupeři sázeli jednu branku za druhou a utkání dovedli do pohodového vítězství.
 
Branky Mostu: Šilhan 7, Náhlovský 2, Gabko 2, Šíma 2, Heidenreich 2, Tykal, Kováč, Soukup, Chovan, Jirůšek, Pinkr, Stini, Hnízdil
Sestava Mostu: Nejedlý, Kučera, Svoboda, Náhlovský, Jirůšek, Stini, Šilhan, Pinkr, Hnízdil, Prucek, Soukup, Chovan, Šíla, Elstner, Pikal, Jurinec, Tykal, Šíma, Gabko, Kováč, Heidenreich, Kopecký, Havlín
 
 Tomáš Heidenreich, trenér: V utkání jsme od začátku dominovali a do poločasu si vytvořili značný náskok. Mrzí mě, že ve druhém poločase jsme polevili a nedohráli utkání s patřičným zaujetím.
 
 
30. 5. 2012, 16.30 hodin, Klíše,  mistrovské utkání.
 
FK Ústí nad Labem - FK Baník Most 6:6 (5:3)
 
Dlouho očekávaný souboj o čelo tabulky sliboval dramatický zápas, plný nasazení, fotbalových akcí a krásné podívané.
Samotné utkání však bylo hrubě ovlivněno ze strany velmi nepřesných a zmatených rozhodčích, kteří svou neznalostí pravidel celý zápas znehodnotili. Utkání se dohrávalo ve zjitřené atmosféře, která neměla se soutěží mládeže nic společného.
Průběh utkání byl vyrovnaný. Naši hráči se snažili kombinovat a dobývat branku domácích. Ústečtí dobře bránili a vyráželi k nebezpečným protiútokům. Do kabin se odcházelo za stavu 5:3 pro hráče Ústí. Do druhého poločasu malí Baníkovci vlétli s odhodláním otočit nepříznivý stav utkání. Postupně začali ukrajovat z náskoku ústeckých hráčů, ale také díky nervóznímu závěru zápasu to víc jak na konečnou remízu nestačilo.
 
Branky Mostu: Šilhan 2, Náhlovský, Gabko, Heidenreich, Pinkr
Sestava Mostu:
I. tým: Elstner, Pikal, Nejedlý, Tykal, Kováč, Chovan, Pinkr, Šíma, Havlín, Kučera
II. tým: Hnízdil, Šíla, Náhlovský, Stini, Soukup, Heidenreich, Gabko, Jirůšek, Šilhan, Svoboda, Kopecký
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
 Tomáš Heidenreich, trenér: Na utkání jsme se těšili. Bohužel samotný zápas nejde objektivně zhodnotit, protože velmi nepřesné rozhodování rozhodčích celé utkání znehodnotilo. Za příkladné nasazení a bojovnost musím dnes naše hráče pochválit.
 
13. 5. 2012, 12.00 hodin, Bystřany,  mistrovské utkání.
 
FK Teplice - FK Baník Most 3:12 (0:6)
 
Do severočeského derby nastupovali hráči Baníku po velmi náročném programu. V pátek si výbornými výkony vybojovali účast na republikovém finále Mc Donald´s – Svátek fotbalu. V sobotu se vrátili v pozdních nočních hodinách z celodenního, mezinárodního bundesligového turnaje v Norimberku.
Veškeré obavy z možné únavy však mostečtí hráči v nedělním poledni, kdy utkání začalo, brzy rozehnali. Do zápasu vlétli jako uragán a domácím Teplicím hned od začátku zle zatápěli. Jedna hezčí akce střídala druhou, a útoky se valili na branku Teplic. Hosté domácím doslova nepůjčili balon.
Baníkovci předváděli excelentní výkon. Výborně kombinovali, hráli rychle, přesně a důrazně. Během prvních dvaceti minut si vypracovali tolik brankových příležitostí, které by jindy vystačili nejméně na tři utkání. Bohužel z obrovského množství šancí, se hostům podařilo proměnit jen velmi málo. Na hřišti existoval stále jen jeden tým, a to ten v zelenočerných dresech. Postupem času se začalo hýbat i skóre utkání a do poločasu se odcházelo do kabin za jednoznačného stavu 0:6 pro Baník! Nutno podotknout, že dílčí výsledek utkání byl pro domácí více než milosrdný. Tolik neproměněných brankových příležitostí, které si za první poločas hosté vypracovali se jen tak nevidí. Obdivuhodný výkon v derby podali oba domácí brankáři, kteří v některých momentech doslova čarovali.
Ve druhém poločase pokračovala jasná převaha hráčů Mostu a bohužel nadále festival zahozených šancí. Domácím se ve druhé půli alespoň podařilo vstřelit tři branky a zmírnit tak drtivou porážku.
Vítězstvím v tomto prestižním utkání si hráči Baníku upevnili 1. místo v tabulce, které drží společně s dalším severočeským rivalem z Ústí nad Labem. Ústečtí mají však odehrán o jeden zápas méně. O konečném vítězi ČLMŽ se tak rozhodne za 14 dní v přímém souboji na horké půdě v Ústí n/L.
 
Branky Mostu: Náhlovský 2, Šíma 2, Šilhan, Gabko, Nejedlos, Havlín, Kováč, Pinkr, Tykal, Kopecký
Sestava Mostu:
I. tým: Elstner, Náhlovský, Stini, Soukup, Heidenreich, Gabko, Jirůšek, Šilhan, Jurinec, Prucek
II. tým: Hnízdil, Šíla, Nejedlý, Pikal, Tykal, Kováč, Šíma, Pinkr, Kopecký, Chovan, Havlín
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
 Tomáš Heidenreich, trenér: Hráče dnes musím velmi pochválit. V utkání jsme od začátku jasně dominovali a soupeře přehráli ve všech směrech. Je škoda, že kluci zahodili neskutečné množství brankových příležitostí, protože rozdíl ve skóre by byl daleko vyšší.
 
 
8. 5. 2012, 10.00 hodin, areál Albrechtická,  mistrovské utkání.
 
FK Baník Most - FK Admira Praha 8:3 (2:2)
 
V předehrávce 24. kola ČLMŽ čekal na domácí houževnatý a bojovný tým z Prahy. Domácí vstoupili do utkání aktivně a zamkli hosty před vlastní pokutové území. Z velkého počtu šancí, které si hráči Baníku vypracovali, se jim však žádná nepodařila proměnit. Domácí neustále pokračovali v tlaku, ale také soupeř začal hrozit z ojedinělých protiútoků. Po další povedené akci mosteckých poslal domácí do vedení Šilhan. Také na druhé straně hřiště, kde probíhal souběžně neméně dramatický souboj, šli domácí po brance Stiniho do vedení. V závěru prvního poločasu se podařilo hostům na obou půlkách hrací plochy skórovat a tak se odcházelo do kabin za nerozhodného výsledku 2:2.
Do druhého poločasu nastoupili malí Baníkovci s velkým odhodláním konečně prolomit střeleckou smůlu a rozhodnout utkání ve svůj prospěch. Po hezkých kombinačních akcích začaly konečně do hostující sítě padat kýžené branky. Mostečtí svou územní převahu přetavili v zasloužené vedení, které si pohlídali až do závěrečných minut.
Hattrickem se v utkání blýskl M. Šíma. Za výbornou hru a výkon zaslouží pochvalu celý tým. 
Branky Mostu: Šíma 3, Heidenreich, Gabko, Šilhan, Stini, Pinkr.
Sestava Mostu:
I. tým: Elstner, Náhlovský, Šlégr, Soukup, Heidenreich, Gabko, Jirůšek, Šilhan, Jurinec, Havlín
II. tým: Hnízdil, Šíla, Nejedlý, Pikal, Tykal, Kováč, Stini, Šíma, Pinkr, Kopecký, Svoboda
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
Tomáš Heidenreich, trenér: Dnes jsme hostili tradičně kvalitně bránícího soupeře, který se prezentuje velmi dobrou obranou a skvělými brankáři. Naše kluky musím dnes za předvedený výkon pochválit, protože kvalitní a velmi dobrou hrou svého soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili.
 
 
 
 
5. 5. 2012, 10.00 hodin, areál Albrechtická,  mistrovské utkání.
 
FK Baník Most – FK Meteor Praha VIII 22:2 (14:1)
 
Utkání bylo od začátku plně v režii domácích. Hráči Baníku se do soupeře pustili hned od začátku a branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Mostečtí hosty jasně přehráli a otevřeli si na domácím hřišti doslova střelnici. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří Baník v tomto utkání reprezentovali. Střelecky se zaskvěl V. Šilhan, autor 7 branek.
Branky Mostu: Šilhan 7, Havlín 3, Gabko 2, Náhlovský 2, Soukup, Heidenreich, Siváková, Jirůšek, Šíma, Kopecký, Prucek, Pinkr.
Sestava Mostu:
I. tým: Hnízdil, Šíla, Pikal, Stini, Soukup, Heidenreich, Gabko, Jirůšek, Šilhan, Siváková, Havlín, Jurinec
II. tým: Nejedlý, Svoboda, Šlégr, Tykal, Náhlovský, Šíma, Pinkr, Kopecký, Podeszwa, Chovan, Prucek
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
Tomáš Heidenreich, trenér: Soupeři jsme dnes nic nepovolili a s chutí si zastříleli. 
 
29. 4. 2012, 11.45 hodin, UMT Karlovy Vary mistrovské utkání.
 
1. FC Karlovy Vary -  FK Baník Most  6:5 (3:4)
 
Utkání bohužel zastihlo mostecké hráče v útlumu, což se projevilo zejména v lehkosti pohybu a řešení brankových situací před domácí brankou. Do zápasu vstoupili hosté aktivně a hned od začátku přikovali karlovarské hráče před domácí branku. Mostečtí si začali vytvářet jednu šanci za druhou, ale zejména špatným technickým řešením při zakončování se dlouho nedařilo vstřelit kýženou branku. V průběhu prvního poločasu se skóre přece jen začalo hýbat a hosté šli do vedení. Domácí velmi dobře bránili, a vyráželi k nebezpečným protiútokům. Karlovarským hráčům se podařilo vstřelit dvě šťastné branky ze standardních situací. Když si hosté ještě vstřelili vlastní gól téměř z poloviny hřiště, odcházelo se v poločase do kabin s těsným výsledkem 4:3 pro hráče Baníku. Do druhého poločasu vstoupili hostující hráči s odhodláním vstřelit domácím nějaké branky a navýšit průběžný stav utkání. Bohužel druhý poločas se odehrával jak ve špatném snu. Hostům se přestala dařit kombinace, domácí se ještě více semkli před vlastní brankou a mosteckým dělalo obrovský problém překonat tento obraný val. Všechny akce končili totální absencí jakéhokoliv překvapivého řešení. Na brankáře domácích se valil jeden útok za druhým, zvonili tyčky, výborně chytali karlovarští gólmani, neproměnili jsme penaltu a postupem času bylo čím dál jasnější, že drama se bude odehrávat až do samotného konce utkání. Domácí se spokojili s totální defenzívou, se kterou si naši hráči vůbec nedokázali poradit. Kalich hořkosti dopili hosté v úplném závěru zápasu, kdy se domácím podařilo vstřelit rozhodující branku doslova v poslední vteřině. Po této inkasované brance rozhodčí ukončil zápas a domácí mohli slavit překvapivé a doslova vydřené vítězství.
Branky Mostu: Kopecký 2, Šilhan, Náhlovský, Pinkr.
Sestava Mostu:
I. tým: Elstner, Svoboda, Šlégr, Gabko, Kováč, Soukup, Pinkr, Šíma, Prucek, Kopecký, Pikal
II. tým: Šíla, Heidenreich, Kučera, Stini, Náhlovský, Tykal, Šihlan, Havlín, Jirůšek, Podezswa, Jurinec
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
Tomáš Heidenreich, trenér: Dnešní utkání se nám vůbec nepovedlo. Narazili jsme na soupeře, který podal velmi dobrý výkon v defenzivě, a naši hráči si s těsnou obranou nedokázali poradit. Bohužel jsme se také nevyvarovali hrubých individuálních chyb před naší brankou. Klukům nechyběla snaha a bojovnost, ale zejména jsme dnes špatně řešili situace před oběma brankami. 
 
 
22. 4. 2012, 10.00 hodin, Albrechtická, mistrovské utkání.
 
FK Baník Most U12 – FK Viktoria Žižkov 8:14 (3:5)
 
Od začátku utkání se hrál vyrovnaný fotbal. Hosté si vytvářeli průnikovými přihrávkami a náběhy za mosteckou obranu šance. Domácí se před Žižkovskou branku dostávali spíše po postupných útocích. Oba týmy své šance z kraje zápasu neproměňovali a skóre zůstávalo dlouho vyrovnané. Po počátečním oťukávání soupeřů, šli na obou stranách hřiště pražané do vedení. Po 1. poločase se do kabin odcházelo za nepříznivého stavu 3:5 pro hosty. Do druhého poločasu nastoupili domácí odhodláni otočit nepříznivý vývoj utkání a zejména zlepšit svůj dosavadní výkon. V průběhu druhé půle se hráčům Mostu dokonce podařilo vyrovnat. Jenomže hráči Žižkova vycítili šanci zaskočit favorita a v samotném závěru utkání potvrdili svou kvalitu a po rychlých, přímočarých akcích vstřelili domácím čtyři branky, které rozhodli o konečném výsledku utkání. Malým Baníkovcům se tentokrát hra příliš nedařila a zejména někteří hráči podali velmi špatný výkon. 
Branky Mostu: Pinkr 3, Svoboda, Šilhan, Tykal, Náhlovský, Kopecký
Sestava Mostu:
I. tým: Šíla, Šlégr, Náhlovský, Soukup, Kováč, Šíma, Pinkr, Svoboda, Jurinec, Havlín
II. tým: Hnízdil, Kučera, Gabko, Stini, Heidenreich, Tykal, Šilhan, Kopecký, Elstner, Prucek
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér: „Proti velmi dobrému soupeři jsme se dnes nedokázali prosadit. Chyběla zejména větší kvalita hry, odvaha tvořit a lepší řešení brankových příležitostí, které jsme si dokázali vypracovat. Zklamaný jsem zejména s individuálních výkonů některých hráčů. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží P. Stini, R. Kučera a P. Pinkr. Za nasazení a bojovnost patří poděkování také V. Šilhanovi, T. Tykalovi a D. Náhlovskýmu.
 
 
15. 4. 2012, 11.45 hodin, Novo Kladno, mistrovské utkání ČLŽ.
 
SK Kladno - FK Baník Most 2:15 (2:4)
 
Do utkání nastoupili hráči Baníku v kombinované sestavě, kdy došlo k určitým změnám ve složení obou týmů. Domácí jsou aktuálně na 5. místě tabulky, proto se očekával dramatický a napínavý souboj. Od začátku utkání se hosté snažili o kombinační fotbal a tlačili se před domácí branku. Protože přihrávky a pohyb mosteckých hráčů nebyl na patřičné úrovni, dařilo se domácímu Kladnu všechny útoky zachytávat a držet s favoritem krok. Postupem času se hra hostů neustále lepšila a začaly konečně padat branky. Po akcích Kováče, Gabka a Šilhana se dostal tým I. do tříbrankového vedení. II. tým po několika neproměněných šancích v závěru poločasu inkasoval a tak se odcházelo do kabin za poměrně vyrovnaného stavu 2:4 pro Baník. Ve druhém poločase však mostečtí nedali domácím šanci a po velmi hezkých a fotbalových akcích nastříleli soupeři v součtu jedenáct branek. Dalším vítězstvím si hráči Mostu upevnili 1. místo v tabulce.
 
Branky Mostu: Šilhan 3, Gabko 2, Pinkr 2, Náhlovský 2, Kováč 2, Pikal, Soukup, Tykal a Heidenreich.
Sestava Mostu:
I. tým: Nejedlý, Pikal, Šlégr, Tykal, Kováč, Gabko, Šilhan, Jirůšek, Kučera, Svoboda
II. tým: Elstner, Šíla, Heidenreich, Stini, Soukup, Náhlovský, Šíma, Pinkr, Kopecký, Havlín, Jurinec
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér:
K utkání s Kladnem jsme nastupovali s respektem, protože jsme věděli, že nám domácí nedají nic zadarmo. My jsme k zápasu přistoupili velmi dobře a kvalitní, trpělivou hrou nakonec vstřelili velký počet branek. 
 
 
5. 4. 2012, 12.00 hodin, Eden, mistrovské utkání ČLŽ.
 
SK Slavia Praha - FK Baník Most 7:7 (4:3)
 
V souboji aktuálně prvního týmu tabulky proti třetímu se na přírodní trávě v pražském Edenu odehrálo velmi kvalitní utkání. Oba týmy se prezentovaly bojovným výkonem, který byl plný nasazení, osobních soubojů a pohledných fotbalových akcí. Skore utkání se přelévalo z jedné strany na druhou a souboj byl až do poslední minuty nesmírně dramatický a vyrovnaný. Do utkání vstoupili lépe hosté. Výborného soupeře se nezalekli a snažili se produkovat svůj kombinační a běhavý fotbal. Tým I. se po hezkých akcích celé sedmičky ujal po brankách Šímy a Heidenreicha vedení a udržoval si územní převahu. Domácí chtěli nepříznivý vývoj utkání otočit a pomalu začali přebírat iniciativu. Do poločasu se jim podařilo vyrovnat a tak skončila první půle I. týmů smírně 2:2. V prvním poločase týmů II. probíhal dramatický, důrazný a vyrovnaný souboj. Hosté šli po průniku Tykala do vedení, ale také v tomto minisouboji se domácím podařilo vyrovnat a v úplném závěru jít dokonce do vedení 2:1. V součtu obou hřišť byl tak poločasový výsledek 4:3 pro domácí.
Ve druhé půli pokračovalo na obou půlkách dramatické a krásné utkání. II. tým pokračoval v soustředěném a bojovném výkonu a vytvářel si brankové příležitosti, které se jim bohužel nepodařilo proměňovat. Domácí šli dokonce do vedení a v ten moment
byl průběžný stav na obou půlkách hřiště 6:3 pro domácí. Hosté se však nedali a nezměrnou bojovností a fotbalovým umem začali vývoj souboje otáčet. Po individuální akci se prosadil Pinkr. V dalším průběhu již na tomto hřišti branka nepadla a tak skončil druhý poločas II. týmu 1:1. I. tým brzy inkasoval a nevypadalo to s mosteckými fotbalisty vůbec dobře. Po drobných rošádách v sestavě se hosté vypjali k výbornému výkonu a především D. Náhlovský svým výborným výkonem strhl celý tým. Malí baníkovci se do soupeře zakousli a podařilo se jim nepříznivý vývoj otočit, když po dvou brankách Náhlovského a jedné Šilhana získali vedení 3:1. Bohužel v samém závěru utkání inkasovali z přímého volného kopu nešťastnou branku, která stanovila konečné skóre celého zápasu na 7:7.
Utkání této věkové kategorie nabídlo úžasný fotbal a všichni aktéři byli po skončení duelu zaslouženě odměněni bouřlivým potleskem přihlížejících diváků.
 
Branky Mostu: Náhlovský 2, Heidenreich, Šíma, Šilhan, Tykal, Pinkr.
Sestava Mostu:
I. tým: Hnízdil, Náhlovský, Šlégr, Soukup, Heidenreich, Gabko, Šilhan, Šíma, Kučera, Jirůšek.
II. tým: Elstner, Nejedlý, Stini, Kováč, Tykal, Pinkr, Kopecký, Jurinec, Havlín
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér:
Dnes jsme v Praze sehráli utkání, kvůli kterému stojí za to pracovat s mládeží. Oba týmy podaly výborný výkon a já si velmi cením bojovnosti a umění našich kluků, kteří dokázali, že jsou právem na aktuálně 1. místě tabulky ČLMŽ. Utkání doslova strhlo všechny přítomné, protože průběžný vývoj skore byl velmi zajímavý. V utkání jsme vedli 3:0, potom prohrávali 3:6, následně vedli 7:6 a soupeř v samotném závěru vyrovnal na konečných 7:7. Za předvedené výkony zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří Baník v tomto souboji reprezentovali.
 
 
1. 4. 2012, 11.45 hodin, Albrechtická, mistrovské utkání.
 
FK Baník Most U12 – FK Junior Děčín 37:5 (21:2)
 
Utkání bylo od začátku plně v režii domácího týmu, který si na trávníku otevřel střelnici a soupeře doslova deklasoval.
Branky Mostu: Šilhan 10, Siváková 4, Pinkr 4, Tykal 4, Náhlovský 2, Heidenreich 2, Svoboda 2, Šíma 2, Rejchart 2, Gabko 2, Stini, Džuban, Kopecký.
 
Sestava Mostu:
I. tým: Nejedlý, Kučera, Šlégr, Tykal, Heidenreich, Stini, Šilhan, Šíma, Siváková, Džuban (hráč kategorie U11)
II. tým: Hnízdil, Pikal, Jurinec, Soukup, Náhlovský, Gabko, Svoboda, Pinkr, Elstner, Kopecký, Kováč, Rejchart (hráč kategorie U11)
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér: „Soupeři jsme dnes nedali žádnou šanci a s chutí si zastříleli“
 
 
25. 3. 2012, 12.00 hodin, UMT Juliska, Praha, mistrovské utkání.
 
FK Dukla Praha - FK Baník Most U12 6:12 (5:5)
 
S velmi kvalitním soupeřem odehráli naši mladší žáci výborné utkání. V zápasech se oba týmy prezentovaly velkým nasazením a předváděli pohlednou, kombinační hru. Mostečtí fotbalisté do utkání vstoupili aktivně a od začátku chtěli soupeři vnutit svou hru. Domácí Dukla si také věřila, a proto se hrál na obou půlkách hřiště strhující fotbal. Skóre zápasu, se v prvním poločase přelévalo z jedné strany na druhou a vyrovnaný průběh dokresluje poločasový stav 5:5. Ve fyzicky náročně hraném utkání, rozhodovalo ve 2. poločase větší srdíčko a odhodlání. S tím se kluci z Baníčku obdivuhodně vyrovnali a obrovským herním nasazením a bojovností rozhodli celé utkání zaslouženě ve svůj prospěch.
Branky Mostu: Šilhan 5, Kováč 2, Náhlovský, Kopecký, Soukup, Šíma, Heidenreich,
Sestava Mostu:
I. tým: Elstner, Pikal, Stini, Tykal, Kováč, Nejedlý, Pinkr, Šíma, Jurinec
II. tým: Hnízdil, Šíla, Náhlovský, Šlégr, Soukup, Heidenreich, Gabko, Šilhan, Kopecký, Jurinec
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek, R. Kuchta
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér: „Před svými svěřenci dnes smekám a jsem na kluky pyšný. Utkání se hrálo od začátku ve vysokém tempu, které naši kluci dokázali ve 2. poločase ještě vystupňovat a zaslouženě tak vyhráli. Za předvedené výkony zaslouží všichni kluci velkou pochvalu.
 
 
13. 11. 2011, 11.45 hodin, TCM Albrechtická, mistrovské utkání.
 
FK Baník Most U12 – SK Rakovník 26:2 (13:1)
 
V utkání existoval jen jeden tým a to byl mostecký Baník. Domácí do zápasu vstoupili velmi aktivně a od začátku diktovali tempo hry. Jedna útočná akce střídala druhou a tak si soupeř odvezl drtivou porážku. Tímto vítězným zápasem završili mostečtí mladší žáci úspěšnou podzimní sezonu. V aktuálním pořadí přezimují na 1. místě ligové tabulky. 
 
Branky Mostu: Šilhan 5, Jirůšek 4, Pinkr 3, Kováč 3, Heidenreich 2, Gabko 2, Tykal 2, Náhlovský, Soukup, Šíma, Chovan,
Sestava Mostu:
I. tým: Hnízdil, Elstner, Kučera, Šlégr, Náhlovský, Tykal, Chovan, Šilhan, Šíma, Soukup, Kopecký
II. tým:Šíla, Jurinec, Stini, Pikal, Kováč, Gabko, Jirůšek, Pinkr, Heidenreich, Havlín, Siváková
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér: „Zasloužené vítězství na závěr podzimní sezony. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu všichni hráči.“
 
6. 11. 2011, 11.45 hodin, Rumburk, mistrovské utkání ČLŽ.
 
VAŠV Varnsdorf - FK Baník Most 7:26 (3:13)
Utkání se od prvních minut odehrávalo podle jasného scénáře. Mostečtí se do soupeře pustili s velkou chutí a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Velký tlak se jim podařilo vyjádřit také brankově, a proto si domů odvážejí vysoké vítězství. Mimořádný střelecký výkon podal V. Šilhan, autor 7 branek. Ostatní hráči si také s chutí zastříleli a vsítili úctyhodný počet gólů.
Branky Mostu: Šilhan 7, Heidenreich 3, Náhlovský 3, Tykal 3, Šíma 2, Kováč 2, Prucek, Jurinec, Stini, Gabko, Jirůšek a Siváková.
Sestava Mostu:
I. tým: Hnízdil, Pikal, Stini, Heidenreich, Kováč, Gabko, Jirůšek, Šilhan, Siváková, Kopecký
II. tým: Šíla, Elstner, Náhlovský, Šlégr, Tykal, Soukup, Chovan, Šíma, Jurinec, Prucek
Trenéři: T. Heidenreich, P. Melichar, S. Boušek
Vedoucí týmu: R. Kuchta
 
Tomáš Heidenreich, trenér:
V utkání jsme od začátku jednoznačně dominovali a kluci si tak mohli užít mimořádné střelecké hody.
 
 
30. 10. 2011, 11.45 hodin, TCM Albrechtická, mistrovské utkání.
 
FK Baník Most U12 – FK Ústí nad Labem 6:9 (4:4)
 
V dalším severočeském derby proti FK Ústí nad Labem se hrálo o čelo tabulky. Aktuálně první tým FK Baník Most hostil druhý tým z Ústí. Od začátku se na hřišti odehrávalo bojovné a vyrovnané utkání. Domácí si vytvořili drobnou územní převahu, ale díky malému pohybu hráčů bez míče se nedostávali ke své typické kombinační hře. Zejména záložníci nestačili doplňovat osamocené útočníky na hrotu a z toho vznikal nedostatečný důraz v koncovce a lepší řešení útočných akcí domácích. Soupeř byl velmi zdatný a také ohrožoval branku mosteckých. Jelikož se žádnému týmu nepodařilo vytvořit si brankový náskok, odcházelo se do kabin za nerozhodného stavu 4:4. Ve druhém poločase se hostům podařilo třemi brankami během pěti minut rozhodnout o osudu utkání. Domácí se snažili s dílčím skóre ještě něco udělat, ale malý klid v koncovce a nepřesné zakončení vedlo už jen zkorigování výsledku. Po deseti vyhraných utkání tak odešli domácí poprvé v sezoně poraženi a své vedení v ligové tabulce drží už jen díky lepšímu skóre. 
 
Branky Mostu: Pinkr 2, Náhlovský, Jirůšek, Tykal, Kováč,
Sestava Mostu:
I. tým: Nejedlý, Kučera, Gabko, Heidenreich, Náhlovský, Šíma, Šilhan, Soukup, Prucek, Kopecký
II. tým:Šíla, Hnízdil, Šlégr, Pikal, Tykal, Kováč, Stini, Jirůšek, Pinkr, Elstner, Jurinec
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
Tomáš Heidenreich, trenér: „Soupeř se na nás velmi dobře připravil a vůbec nás nepustil k naší charakteristické, kombinační hře. Bohužel se naši hráči jen velmi málo prosazovali před Ústeckou brankou a za celý zápas se nedokázali dostat do potřebného tempa“. 
 
22. 10. 2011, 10.00 hodin, FK Admira Praha, mistrovské utkání ČLŽ.
 
FK Admira Praha - FK Baník Most 5:8 (2:5)
 
Utkání bylo od začátku velmi bojovné, dramatické a přítomní diváci se nestačili divit, co všechno se dá v zápase žákovské ligy vidět. Rychlé a přímočaré  akce se přelévali z jedné strany na druhou. Hráči Baníku se snažili praktikovat svojí kombinační hru a ohrožovat neustále domácí branku. To se jim úspěšně dařilo, ale velmi zdatný soupeř nedal hostům nic zadarmo. V průběhu zápasu nechybělo opravdu nic - hezké branky, dravé průniky, výborné individuální výkony, dvě penalty pro domácí, zranění hráčů na obou stranách, vyloučení hostujícího brankáře a další rušné momenty. Během 1. poločasu si hosté vytvořili tříbrankové vedení, které udržovali po celý zbytek hrací doby. V minisouboji 1. týmu šli mostečtí brzy brankou O. Soukupa do vedení. V dalších minutách se hosté snažili držet míč a vytvářeli si brankové příležitosti. Soupeř z Prahy se také prezentoval dobrým výkonem, ale  šance, které se mu naskytly, včetně dvou penalt, se mu nepodařilo proměnit. V 10. minutě vstřelil na hranici sebeobětování, další branku hostů T. Tykal.  V závěru 1. poločasu se podařilo domácím snížit a upravit dílčí skóre na 1:2 ve prospěch Baníku. Ve druhém poločase se 1. tým více zaměřil na kontrolu míče, ale bohužel se mu nepodařilo s několika šancí skórovat. Když domácí své šance proměnili, skončil tento minisouboj výhrou Admiry 2:0. V utkáních 2. týmu, hosté po brance z rohu brzy inkasovali. Potom, ale převzali iniciativu a vytvořili si velký tlak, který po dvou brankách V. Šilhana a jedné T. Jirůška dokázali přetavit v průběžné vedení 3:1. Ve druhém poločase mostečtí kluci pokračovali ve výborném výkonu a ve 32. minutě po hezké akci celé sedmičky skóroval opět V. Šilhan. Další minuty museli hosté, po vyloučení brankáře T. Elstnera odehrát v početním oslabení, ale Baníkovci se s tím vypořádali výborně a dokonce si v této fázi utkání vypracovali několik šancí. Do konce utkání hosté ještě několikrát zle potrápili domácí obranu, a i přesto, že už žádné branky nepřidali, odvážejí si cenné vítězství z půdy aktuálně 3. týmu tabulky. Tímto výsledkem si mostečtí upevnili 1. místo v ligové tabulce mladších žáků.
 
Branky Mostu: Šilhan 4, Jirůšek 2, Tykal, Soukup
Sestava Mostu:
I. tým: Hnízdil, Pikal, Šlégr, Stini, Tykal, Kováč, Gabko, Pinkr, Soukup, Prucek.
II. tým: Elstner, Heidenreich, Nejedlý, Jirůšek, Náhlovský, Šilhan, Šíma, Kučera, Šíla, Siváková
 
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér:
Za dnešní výkon musím kluky moc pochválit, protože utkání zvládli po všech stránkách. Soupeř nám nedal nic zadarmo a byl nám důstojným protivníkem. Za předvedené výkony musíme ocenit celý tým. Velmi vydařené utkání odehráli T. Jirůšek, D. Heidenreich, V. Šilhan, D. Kováč, F. Pikal, D. Náhlovský a P. Gabko
 
 
16. 10. 2011, 11.45 hodin, TCM Albrechtická, mistrovské utkání.
 
FK Baník Most U12 – FK Teplice 20:4 (10:0)
 
V severočeském derby proti FK Teplice dokázali mladí fotbalisté Baníku, že jsou na 1. místě České ligy ml. žáků sk. B oprávněně. Na soupeře doslova vlétli. V utkání převzali iniciativu hned od začátku zápasu a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Po několika nevydařených pokusech se začali konečně domácí střelecky prosazovat a skóre utkání začalo utěšeně narůstat. Baníkovci hráli s chutí, velmi dobře kombinovali a předváděli pohledný kombinační fotbal plný pohybu. Vstřelené branky padaly po hezkých křídelních akcích a tak se odcházelo o přestávce do kabin za výrazného vedení 10:0 pro Baník. Ve druhém poločase pokračovali mostečtí fotbalisté ve výborném výkonu a dovedli zápas k drtivému vítězství 20:4.
Branky Mostu: Pinkr 4, Šilhan 4, Náhlovský 3, Gabko 2, Jirůšek 2, Tykal 2, Šíma, Kováč, Havlín
Sestava Mostu:
I. tým: Nejedlý, Pikal, Stini, Tykal, Kováč, Gabko, Pinkr, Soukup, Havlín, Jurinec
II. tým: Šíla, Hnízdil, Heidenreich, Šlégr, Jirůšek, Náhlovský, Chovan, Šilhan, Šíma, Kopecký, Kučera
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér: „Dnes musím za předvedené výkony pochválit všechny kluky, kteří v utkání nastoupili. Kvalitního soupeře jsme jasně přehráli a svou hrou určitě potěšili všechny mostecké fanoušky. 
 
 
8. 10. 2011, 13.00 hodin, Meteor Praha VIII, mistrovské utkání ČLŽ.
 
FK Meteor Praha VIII - FK Baník Most 2:15 (1:6)
 
Na utkání do Prahy odcestovali naši žáci jako aktuálně 1. tým tabulky. V utkání splnili roli favorita a jednoznačně zvítězili. Do zápasu vstoupili mostečtí aktivně, ale jejich hru provázelo spoustu nepřesností. Hosté se snažili o kombinační fotbal a vytvářeli si hodně brankových příležitostí. Díky chybějící větší kvalitě v zakončení a lepšímu řešení předfinální a finální fáze, nepřibývali branky v domácí síti očekávaným tempem. Postupem času Baníkovci skóre zápasu postupně navyšovali a dovedli utkání k výraznému vítězství.
 
Branky Mostu: Šilhan 3, Šíma 3, Kováč 2, Stini 2,  Havlín, Jurinec, Soukup, Gabko, Heidenreich
Sestava Mostu:
I. tým: Nejedlý, Kučera, Chovan, Jirůšek, Kováč, Tykal, Šilhan, Kopecký, Šlégr, Podeszwa, Havlín
II. tým: Hnízdil, Heidenreich, Stini, Soukup, Náhlovský, Gabko, Prucek, Šíma, Jurinec, Siváková
Trenéři: T. Heidenreich, P. Melichar
Vedoucí týmu: M. Jurincová
 
Tomáš Heidenreich, trenér:
Zápas se hrál za i sychravého a deštivého počasí na velmi malé UMT, což velmi ovlivňovalo samotný průběh hry. Tentokrát jsme neodehráli tak líbivé utkání, ale za odolnost a neustálou aktivitu jsme si vítězství určitě zasloužili.
 
 
2. 10. 2011, 11.45 hodin, FSJM , mistrovské utkání.
 
FK Baník Most U12 – 1. FC Karlovy Vary 12:7 (7:2)
 
Utkání se hráčům Baníku herně příliš nevydařilo. Soupeř se představil jako houževnatý protivník, který domácím nedal nic zadarmo. Mosteckým hráčům vázla kombinace, kupili mnoho nepřesností, a když se přidala také nedůrazná koncovka, byl zápas celkem vyrovnaný. Pozitivem je určitě skutečnost, že se dvěma hráčům podařilo vstřelit hattrick. Střelecky se dařilo V. Šilhanovi a T. Tykalovi.
Branky Baníku: Šilhan 3, Tykal 3, Gabko, Náhlovský, Pinkr, Siváková, Jirůšek, Prucek, Jurinec.
Sestava Baníku:Šíla, Hnízdil, Elstner, Pikal, Jurinec, Heidenreich, Tykal, Pinkr, Prucek, Havlín, Náhlovský, Stini, Šíma, Kováč, Gabko, Šilhan, Kopecký, Kučera, Šlégr, Chovan, Siváková, Jirůšek, Soukup.
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér: „V utkání se nám nepodařilo navázat na velmi dobré výkony z předchozích zápasů a i když jsme duel dovedli do vítězného konce, moc spokojený s předvedenou hrou jsem být nemohl.
 
 
25. 09. 2011, 11.45 hodin, Horní Počernice, mistrovské utkání ČLŽ.
 
FK Viktoria Žižkov - FK Baník Most 5:8 (4:5)
Na horké půdě žižkovské Viktorky museli mostečtí o vítězství bojovat od první do poslední minuty. Zápas byl bojovný, vyrovnaný a nabídl velmi zajímavou podívanou. V zápase I. týmů se dostali hosté hned v úvodu do vedení 2:0 po povedených akcích V. Šilhana a T. Jirůška. V zápase II. týmů se strhla malá gólová přestřelka a po brankách T. Tykala a P. Pinkra byl stav 3:2 pro domácí. V celkovém součtu 1. poločasu hráči Baníku vedli 5:4. Ve druhém poločase pokračoval zápas na obou půlkách hřiště v plném tempu a až do konce bylo utkání vyrovnané. Nakonec se mohli z těsného a díky lepší koncovce, zaslouženého vítězství radovat hráči Mostu.
Branky Mostu: Šilhan 3, Jirůšek 2, Tykal, Pinkr, Šíma
Sestava Mostu:
I. tým: Nejedlý, Náhlovský, Šlégr, Soukup, Heidenreich, Chovan, Jirůšek, Šilhan, Kučera, Prucek, Siváková
II. tým: Elstner, Pikal, Gabko, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Šíma, Kopecký, Havlín, Jurinec
Trenéři: T. Heidenreich, P. Melichar, S. Boušek
Vedoucí týmu: R. Kuchta
 
Tomáš Heidenreich, trenér:
V utkání velmi dobře zachytali oba brankáři J. Nejedlý a T. Elstner. Výborné výkony podali F. Pikal, P. Gabko, T. Tykal a již tradičně V. Šilhan autor hattricku. Ostatní hráči zahráli také nadstandardně a zaslouží pochvalu, protože výborný soupeř nás dokonale prověřil.V zápase kluci museli ukázat to nejlepší, co v nich je.
 
18. 9. 2011, 11.45 hodin, FSJM , mistrovské utkání.
 
FK Baník Most - SK Kladno  12:4 (6:4)
 
Dalším soupeřem kategorie U12 byl tým SK Kladno. V souboji I. týmů, domácí do utkání nevstoupili příliš šťastně a soupeř se dostal brzy do vedení. Potom už se pomalu, ale jistě rozjela domácí mašina a po krásných křídelních akcích se podařilo hráčům Baníku čtyřikrát skórovat a stav po 30-ti minutách byl 4:2. V prvním poločase II. týmů, byl stav nerozhodný 2:2. Ve druhém poločase už byla znát jasná převaha domácího celku, kdy oba týmy svá utkání vyhráli shodně 3:0
 
Branky Mostu: Šilhan 2, Havlín 2, Pinkr 2, Siváková, Gabko, Náhlovský, Šíma, Jurinec a Jirůšek
Sestava Mostu:
I. tým: Šíla, Kučera, Šlégr, Soukup, Pinkr, Gabko, Jirůšek, Kopecký, Šilhan Siváková
II. tým: Hnízdil, Elstner, Pikal, Stini, Chovan, Šíma, Tykal, Prucek, Náhlovský, Kováč, Havlín, Jurinec
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér:
V zápase jsme ukázali spoustu hezkých akcí a navázali na výborné výkony z předchozích utkání. Pochvala patří také soupeři, který nám nedal nic zadarmo a také díky němu se hrálo pohledné a bojovné utkání
 
 
11. 9. 2011, 11.45 hodin, FSJM , mistrovské utkání.
 
FK Baník Most - SK SLAVIA PRAHA  10:2  (8:1)
 
V 5. kole jsme opět na hlavní ploše stadionu Josefa Masopusta přivítali tradičního soupeře z Prahy.
Na utkání se kluci moc těšili a chtěli si poměřit aktuální formu s velmi dobrým týmem.
Zápas se hrál od začátku ve vysokém tempu a brzy si začaly oba týmy vypracovávat šance.  Více šancí si v 1. poločase si v týmu I. vytvářeli hosté ze Slavie a nás podržel výbornými zákroky Toni. Také naši kluci nezůstávali pozadu a  své šance se nám podařilo proměnit. Autorem hattricku byl Picka. V II. týmu byla hra z počátku vyrovnaná, ale potom začala úřadovat dvojice Hajdy, Šilhy. Po krásných přihrávkách Hajdyho vstřelil během několika minut Šilhy hattrick a naši kluci začali mít také herně navrch. Velmi dobře zahráli v 1. poločase také Náhlo a Páťa.
Ve  2. poločase I. tým dobře kombinoval a snažil se soupeře nepouštět do šancí. Kluci ze Slavie hráli také výborný zápas a svou kvalitou se tlačili před naší branku. Toni opět exceloval. Zlikvidoval pokutový kop (už druhý v zápase) a držel naše kluky nad vodou. Když se před hostující brankou dokázali prosadit Hugo a Šimi, skončil 2. poločas naší výhrou 2:0.
II. tým bohužel nenavázal na výkon z 1. poločasu  a po nevýrazném výkonu, kdy tempo zásluhou velkého nasazení týmů v 1. poločase trochu upadlo, prohrál svůj minisouboj 0:1.
 
Celkové hodnocení však nemůže být jiné než velmi pozitivní. S výborným soupeřem sehráli kluci krásný zápas a zejména v 1. poločase předvedlo více hráčů úžasné výkony (Gabor, Piky, Picka, Kovy, Šilhy, Hajdy, Páťa, Náhlo, Jirů).
Pro soupeře je celkové skore příliš kruté, protože si určitě za svou předvedenou hru zasloužil vstřelit více branek.
Našim klukům patří velké poděkování a pochvala za předvedené výkony, protože všichni hráči si museli sáhnout na dno svých sil a odměnou jim bylo sladké vítězství !!
 
Branky Baníku:Šilhan 4, Pinkr 3, Soukup, Šíma, Stini
Sestava Baníku:
I. tým - Elstner, Gabko, Pikal, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Šíma, Kučera, Kopecký
II. tým- Nejedlý, Náhlovský, Šlégr, Soukup, Heidenreich, Chovan, Jirůšek, Šilhan, Prucek,  Jurinec,
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
24. 9. 2011, 11.45 hodin, Děčín - Máchovka, mistrovské utkání.
 
FK Junior Děčín - FK Baník Most U12  2:19 (2:5)
 
V dalším zápase ČLMŽ se utkali nejmladší žáci s Juniorem Děčín. Utkání se hrálo na dobře připraveném hřišti v Děčíně. Zápas nabídl hezký fotbal z obou stran. Oba týmy si dokázaly vytvářet brankové příležitosti a snažili se praktikovat kombinační fotbal. Šancí mosteckých fotbalistů bylo přece jen o trochu více, a protože se střelci činili, začalo skóre utěšeně narůstat. Jako tradičně se podařilo některým hráčům vstřelit hattrick. Tentokrát třikrát skóroval V. Šilhan a D. Náhlovský.
Branky Mostu: Šilhan 3, Náhlovský 3, Soukup 2, Kováč 2, Prucek 2, Pinkr 2, Gabko, Heidenreich, Šíma, Jurinec a Tykal.
Sestava Baníku:
I. tým - Hnízdil, Nejedlý, Kučera, Šlégr, Heidenreich, Náhlovský, Chovan, Šíma, Kováč, Havlín, Kopecký
II. tým - Šíla, Pikal, Stini, Tykal, Pinkr, Gabko, Šilhan, Soukup, Jurinec, Prucek, Podeszwa
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
Tomáš Heidenreich, trenér: „Po vlažnějším 1. poločase jsme v druhé půli zlepšili pohyb a v utkání zaslouženě zvítězili .“
 
28. 08. 2011, 11.45 hodin, FSJM , mistrovské utkání.
 
FK Baník Most U12 – FK DUKLA Praha 10:7 (4:3)
 
V 1. domácím zápase, který se odehrál na hlavní ploše FSJM přivítali mladší žáci stejně staré fotbalisty Dukly Praha. Zápas nabídl velmi zajímavou a dramatickou podívanou. Soupeř byl velice houževnatý a hráče Mostu vůbec nepouštěl do kombinační hry, která je jim vlastní. Průběh utkání byl dlouho vyrovnaný a skóre se neustále měnilo ve prospěch obou týmů. V závěru utkání rozhodla výborná střelecká forma V. Šilhana, který přidal dvě branky a rozhodl tak o konečné výhře domácích. Střelecky se utkání vydařilo P. Pinkrovi a V. Šilhanovi, oba vstřelili 3 branky. Za vynikající výkon zaslouží pochvalu také D. Kováč a P. Gabko. 
Branky Baníku: Šilhan 3, Pinkr 3, Stini, Kováč, Šíma a Gabko.
Sestava Baníku:Hnízdil, Pikal, Nejedlý, Jurinec, Heidenreich, Tykal, Pinkr, Prucek, Elstner, Havlín, Náhlovský, Stini, Šíma, Kováč, Gabko, Šilhan, Kopecký, Kučera, Šlégr, Chovan
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek, P. Gabko
Vedoucí týmu: M. Jurincová 
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér: „Soupeř se u nás prezentoval velmi dobrým výkonem a moc nám toho nedovolil. Kluky musím pochválit za nasazení, bojovnost a velkou touhu po vítězství.“
 
21. 08. 2011, 11.45 hodin, Sokolov - UMT , mistrovské utkání.
 
FK Baník Sokolov - FK Baník Most U12  2:17 (2:5)
 
V předehrávaném 2. kole ČLMŽ zajížděli naši fotbalisté do Sokolova. V této sezoně došlo k velkým úpravám v pravidlech této soutěže. Mladší žáci hrají svá utkání formou dvojzápasů, hraných současně na polovině hrací plochy, v počtu 7+1. Na zápas se mostečtí hráči moc těšili a byli velmi zvědaví na úroveň nově vzniklé ligy mladších žáků, hranou pod statutem Sportovního střediska mládeže, FAČR. Je zcela nepochopitelné, že pod nátlakem splnění mnoha podmínek od představitelů svazu je možné, že 2. kolo, hrané v srpnu, je od začátku rozlosování soutěže naplánované na UMT. Proto byli bohužel naši chlapci nuceni odehrát své utkání ve 30 stupňovém vedru na rozpálené UMT. Přes tyto skutečnosti podali naši hráči výborný výkon. Do zápasu vstoupili velmi aktivně a vlastně hned od začátku bylo každému jasné, komu připadnou první 3 body v nové sezoně. Baníkovci si vytvářeli velké množství brankových příležitostí, které postupem času začali proměňovat a v utkání zaslouženě zvítězili velkým rozdílem. Střelecky se zápas vydařil Šilhanovi (5 branek), Gabkovi a Heidenreichovi (oba 3 branky). Ostatní hráči podali také nadprůměrné výkony a zaslouží velkou pochvalu.
Branky Baníku: Šilhan 5, Heidenreich 3, Gabko 3, Pinkr 2, Jurinec, Prucek, Kučera, Šíma
Sestava Baníku:Hnízdil, Pikal, Nejedlý, Jurinec, Heidenreich, Tykal, Pinkr, Prucek, Elstner, Havlín, Šíla, Náhlovský, Stini, Šíma, Kováč, Gabko, Šilhan, Kopecký, Kučera
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek 
 
 
Tomáš Heidenreich, trenér: „Soupeře jsme jasně přehráli, kluci velmi dobře kombinovali a dokázali se také prosadit střelecky. Jedinou kaňkou na zápase byl fakt, že se v parném létu musel zápas odehrát v pravé poledne na UMT, což bylo pro všechny hráče fyzicky velmi náročné.“
TOPlist