Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 18.12.2015 17:46:15

FK Baník Most 1909 - A žáci U15 - ročník 2000

ČLMŽ U13

14. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, TCM Albrechtická, 9. 6. 2013, 10:15

FK Baník Most - FK Dukla Praha 10:10 (7:6)

V posledním utkání "mistrovské" sezony se utkal první tým tabulky, s druhým. Hned od začátku utkání bylo jasné, že se bude na co dívat. Oba soupeři se do sebe pustili bez respektu a snažili se přítomným divákům předvést maximální výkony. Na obou hřištích se odehrával dramatický a velmi pohledný souboj. Hráči Dukly se brzy dostali do dvoubrankového vedení a mostečtí tak museli dotahovat. Během prvního poločasu se dostali malí Baníkovci do potřebného tempa a na hřištích se strhla doslova brankové přestřelka. Domácí se tlačili do útoku, dobře kombinovali a snažili se hledat dnes velmi produktivního V. Šilhana na hrotu útoku. Protože také hráči Dukly předváděli výborný výkon, přelévala se hra od jedné branky ke druhé. První poločas tak nabídl nesmírně zajímavý fotbal a oba týmy přímo na hřišti dokazovaly, že jsou právem v čele tabulky. Ve druhém poločase pokračovalo utkání v obrovském tempu. Tentokrát se vyznamenávali zejména brankáři obou týmů, kteří při mnoha šancích na obou stranách museli několikrát předvést bravurní zákroky. Závěr utkání gradoval několika nevyužitými brankovými příležitostmi Baníku i Dukly. Chvíli před koncem drželi domácí těsné vítězství a hosté mocně finišovali za vyrovnáním. V posledních vteřinách tak došlo ke kuriózní situaci, kdy na jednom hřišti nebyla soupeři pro těsný ofsajd uznána vyrovnávací branka. Doslova se závěrečným hvizdem rozhodčího se však hosté na druhé půlce přece jen dočkali a vstřelili kýžený a nutno poznamenat zasloužený vyrovnávací gól. 

 Branky Mostu: Šilhan 6, Kováč, Šíla, Náhlovský, Jirůšek

Sestava Mostu: Hnízdil, Šorsák, Stini, Tykal, Kováč, Šíma, Pinkr, Šíla, Kopecký, Kučera Nejedlý, Náhlovský, Šlégr, Jirůšek, Heidenreich, Gabko, Šilhan, Soukup, Jurinec

Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek

Tomáš Heidenreich, trenér: Utkání jsme si dnes všichni užili. Soupeřem nám byl výborný tým z Dukly, který se prezentuje kombinačním a velmi pohledným stylem hry. Celé utkání se hrálo v úžasném tempu a brankové příležitosti se střídaly před oběma brankami. Naši kluci odehráli výborný zápas a za předvedené výkony zaslouží velkou pochvalu. Po brankových dostizích a několika neproměněných šancí na obou stranách je konečná remíza zasloužená. Klukům bych chtěl na tomto místě poděkovat za celou sezonu a velmi dobré výkony, které ve všech utkáních předváděli.

Konečná tabulka ČLŽ U13, sk. B:

Tabulka

 

 

 

 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.   web >   26   24   1   1   388:130   73   34  
 
  2.   web >   26   20   2   4   329:135   62   23  
 
  3.   web >   26   19   0   7   233:111   57   18  
 
  4.   web >   26   19   0   7   239:114   57   18  
 
  5.   web >   26   16   1   9   239:135   49   10  
 
  6.   web >   26   16   0   10   243:165   48   9  
 
  7.   web >   25   15   1   9   237:157   46   7  
 
  8.   web >   26   14   1   11   197:119   43   4  
 
  9.   web >   26   11   0   15   196:224   33   -6  
 
  10.   web >   26   10   2   14   186:208   32   -7  
 
  11.   web >   26   4   2   20   117:338   14   -25  
 
  12.   web >   26   4   0   22   133:307   12   -27  
 
  13.   web >   26   3   0   23   95:381   9   -30  
 
  14.   web >   25   1   0   24   96:404   3   -33

V nejbližších dnech by měl na oficiální stránkách vyjít rozhovor, ve kterém je zhodnocena úspěšná sezona 2012/2013. Níže uvádíme celé znění rozhovoru:

Žáci Fotbalové akademie Josefa Masopusta zvítězili v České lize mladších žáků

Velkým úspěchem skončila sezona 2012/2013 pro mladší žáky FK Baník Most, ročník narození 2000. Mostečtí hráči po suverénních výkonech v průběhu sezony, celou soutěž opanovali a zaslouženě zvítězili. Od prvních utkání sezony hráči Baníku dominovali a kráčeli od vítězství k vítězství. Své soupeře jasně přehrávali a skvělým počinem je obrovské množství vstřelených branek, 388 – nejvíce ze všech celků. Tým se prezentoval aktivní, kombinační hrou, která byla podložena výbornými individuálními výkony hráčů. Po posledním utkáním sezony, tak mají naši mladí fotbalisté impozantní bilancí 24 vítězství a 1 porážky s celkovým skórem 388:130, za což jim patří suverénní 1. místo s jedenáctibodovým náskokem na druhý tým v tabulce pražskou Duklu.

K rozhovoru jsme si pozvali hlavního trenéra týmu Tomáše Heidenreicha.

Nemůžu začít jinak, než jaká byla sezona, trenére?

Se sezonou panuje samozřejmě velká spokojenost. To, že se podařilo s takovým náskokem vyhrát ligu je potěšující, ale více mám radost z toho, jak se kluci opět zlepšili ve svých fotbalových dovednostech.

S jakým cílem jste šli do ročníku 2012/2013?

Cílem u kategorie mladších žáků je především další rozvoj v individuálních dovednostech jednotlivých hráčů a zejména jejich přirozený a zdravý fotbalový růst. Jednotlivá utkání nám slouží spíše k porovnání zmíněných dovedností s hráči ostatních týmů. Výsledky v této věkové kategorii jsou až druhořadé, takže žádné konkrétní cíle na umístění jsme si nedávali.

Že jste celou soutěž s přehledem vyhráli, z toho snad radost máte?

Samozřejmě to potěší, ale mnohem větší radost mám z toho, jakým způsobem jsme ke všem vítězstvím dokráčeli. Celou sezonu jsme se snažili soupeřům vnutit náš styl hry, byli jsme aktivní a ve všech utkáních si vytvářeli velké množství brankových příležitostí.

Které týmy byly vašimi největšími soupeři?

Tradičně vyhrocená a napínavá byla severočeská derby s Ústím nad Labem a Teplicemi. Výbornou sezonu měla letos družstva Slavoje Vyšehrad, Baníku Sokolov a SK Kladno. Nejhezčí a fotbalově nejlepší bitvy jsme odehráli s výbornou Duklou Praha.

Kdo byl největšími oporami týmu?

Každý fotbalový tým má ve svém středu několik výborných individualit, které vyčnívají nad ostatními. U nás jsou samozřejmě také, ale konkrétně je jmenovat nebudu. Sezona byla dlouhá a tak většina kluků střídala výborné momenty se slabšími. Každou její část táhli herně vždy jiní hráči. Za zmínku snad jen stojí, že díky útočnému a nátlakovému fotbalu, který jsme praktikovali, nám v defenzívě vznikala velká okénka, takže pochvalu zaslouží brankáři J. Nejedlý a T. Hnízdil.

Loni se stal nejlepším střelcem ligy V. Šilhan, který vstřelil více než 100 branek, jak se mu vedlo letos?

Vojta je hodně talentovaný hráč. Také letos atakuje hranici 100 vstřelených branek v soutěži. Stejně jako on, tak také ostatní šikovní hráči v týmu však na sobě musí poctivě pracovat, být pokorní, aby mohli pomýšlet na vážný fotbal.

Potkala vás v této úspěšné sezoně vůbec nějaká nepříjemnost?

V tomto období kluci přicházejí do puberty a je někdy velmi složité motivovat kluky k plnému zaujetí a nasazení jak v tréninku, tak v utkáních. Tím jak se nám neustále dařilo, stoupalo jejich sebevědomí, a někdy bylo opravdu těžké zařídit, aby kluci zůstávali nohama pevně na zemi. Jinak jsme s kolegou S. Bouškem nemuseli řešit nic neobvyklého, co by neznali další trenéři z ostatních kategorií.

Co říci závěrem?

Chtěl bych poděkovat především svému kolegovi S. Bouškovi, se kterým jsme kluky připravovali a věnovali jím svůj čas. Samozřejmě velkou pochvalu zaslouží všichni hráči v týmu, protože celou sezonu chodili pravidelně a poctivě trénovat. Snad pochopili, že jen díky této píli se jim podařil velmi hezký úspěch, v podobě celkového vítězství v soutěži.

Pro mě osobně je to takové završení osmiletého období, které jsem s kluky strávil. Společně s ostatními trenéry, kteří se na jejich vývoji podíleli, P. Gabkem, B. Kopeckým a S. Bouškem jen doufáme, že tento úspěch kluky povzbudí a budou na sobě neustále poctivě pracovat, aby mohli jednou obléknout dres našeho Baníčku v 1. Lize J.

Kádr hráčů pro sezonu 2012/2013:

Tomáš Hnízdil, Petr Stini, Roman Kučera, Richard Havlín, Tomáš Tykal, Petr Gabko, Daniel Kováč, David Heidenreich, David Náhlovský, Tomáš Jirůšek, Ondřej Kopecký, Ondřej Soukup, Milan Jurinec, Marek Šíma, Patrik Šlégr, Jakub Šorsák, Vojtěch Šilhan, Martin Svoboda, Petr Pinkr, Antonín Elstner, Filip Šíla, Jan Nejedlý, Marek Chovan a Filip Pikal.

Trenéři: Tomáš Heidenreich, Svatopluk Boušek.

 

26. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, TCM Albrechtická, 2. 6. 2013, 10:15

FK Baník Most - 1. FC Karlovy Vary 14:11 (10:3)

V předposledním ligovém kole přivítali mladší žáci Baníku soupeře z Karlových Varů. Do utkání vstoupili domácí velmi dobře a rychle se dostali do čtyřbrankového vedení. Svého soupeře přehrávali a i když tempo utkání během prvního poločasu neustále klesalo, dařilo se hráčům Mostu navýšit skore zápasu. I přes vytvoření slibného náskoku nebyla v této fázi hra domácího týmu v pořádku. Chybělo patřičné nasazení a zaujetí pro hru. To co však následovalo druhý poločas, bylo ze strany Baníku velmi špatné. Hostům se podařilo, po individuálních akcích, výborného A. Němce vstřelit několik branek a rázem jim narostla křídla. Domácí, jakoby na hřišti vůbec nebyli a hosté začali mocně finišovat za vyrovnáním. Až do konce utkání se domácím nepodařilo zlepšit svůj výkon a tak byli nakonec rádi, že rozhodčí ukončili druhý poločas, který se našim hráčům vůbec nepovedl. 
 
Branky Mostu: Šilhan 3, Šíma 3, Pinkr 2, Šíla, Stini, Kováč, Tykal, Gabko, Kopecký.
Sestava Mostu: Hnízdil, Šorsák, Stini, Tykal, Kováč, Soukup, Pinkr, Šíla, Nejedlý, Náhlovský, Šlégr, Šíma, Heidenreich, Gabko, Šilhan, Kopecký, Jurinec
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek

Tomáš Heidenreich, trenér: I když jsme si mohli dnešní utkání užít a povedeným výkonem oslavit 44 narozeniny trenéra S. Bouška, opak byl pravdou. Po obstojném prvním poločase, který jsme výrazně vyhráli spíše jen díky velkému respektu soupeře, přišlo velké uspokojení a doslova odchozená a nepovedená druhá půle. Kluci mě dnes svým přístupem a slabým nasazením velmi zklamali. Přísnější měřítko snesli jen oba brankáři J. Nejedlý, T. Hnízdil a z hráčů P. Stini a M. Šíma.

Tabulka: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=5688

 

25. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, Sparta Krč, 26. 5. 2013, 10:00

FK Slavoj Vyšehrad - FK Baník Most 4:8 (2:2)

V Praze, v deštivém počasí, ale na velmi dobře připraveném přírodním trávníku ve fotbalovém areálu v Krči čekal na hráče Baníku velmi dobrý soupeř, který se prezentuje fyzickým fotbalem, kvalitními hráči a v jarní sezoně podává výborné výkony. 
Úvod utkání se také nesl v režii domácích, kteří fotbalisty Baníku přehrávali a zejména kvůli několika skvělým zákrokům hostujících brankářů J. Nejedlého a T. Hnízdila bylo skóre dlouho vyrovnané. Hosté se dostávali do tempa pomaleji a protože domácí hráli opravdu dobře, museli přepnout na vyšší obrátky. Již v průběhu prvního poločasu fotbalisté Mostu zvýšili nasazení a konečně začali předvádět svůj obvyklý výkon. Po první půli byl stav utkání nerozhodný. Ve druhém dějství si už hosté plně uvědomovali sílu soupeře a soustředěným, kvalitním výkonem domácí tým přehráli a brankově odskočili. Cenné vítězství se malým Baníkovcům již podařilo uchránit, i když domácí hráči se nevzdávali a až do konce utkání se snažili nepříznivý stav zvrátit na svou stranu.  
 
Branky Mostu: Šilhan 2, Soukup, Kováč, Tykal, Šíla, Šíma, Gabko.
Sestava Mostu: Hnízdil, Šorsák, Stini, Tykal, Kováč, Šíma, Pinkr, Šíla, Rejchart (01). Nejedlý, Náhlovský, Šlégr, Soukup, Heidenreich, Gabko, Šilhan, Kopecký, Jurinec
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek

Tomáš Heidenreich, trenér: Proti velmi dobrému soupeři nám dnes chvíli trvalo, než jsme přepnuli na vyšší obrátky. V průběhu utkání jsme se neustále zlepšovali a nakonec zaslouženě zvítězili. Kluci si dnes museli sáhnout na dno svých sil a sehráli povedené utkání. Velmi dobré výkony podali oba brankáři T. Hnízdil a J. Nejedlý. Ostatní hráči zaslouží za poctivé a kvalitní výkony také pochvalu. 

 
 
24. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, Albrechtická, 18. 5. 2013, 10:00
 
FK Baník Most - FK Meteor Praha VIII 17:1 (3:0)
 
Do utkání nastupovali domácí s vědomím, že v případě vítězství je již nemůže v tabulce České ligy mladších žáků skupiny B nikdo přeskočit. Proto působili v úvodu zápasu trochu svázaně a územní převahu se jim nedařilo přetavit v kýžené branky. Oba týmy si sice vytvářely brankové příležitosti, ale nedůrazná a pomalá koncovka nedovolovala vytvoření potřebného náskoku. Druhý poločas už byl o něčem jiném a mladí Baníkovci si na hřišti otevřeli doslova střelnici. Neustálým tlakem a převahou přišpendlili soupeře před vlastí branku a konečně začali střílet jednu branku za druhou. 
Po konečném hvizdu rozhodčích tak mohla vypuknout radost s velkého úspěchu v podobě celkového vítězství v ligové tabulce.
 
Branky Mostu: Šilhan 3, Tykal 3, Šíma 2, Pinkr, Kováč, Soukup, Gabko, Heidenreich, Jirůšek, Kováč, 2 branky vlastní.
Sestava Mostu: Hnízdil, Šilhan, Svoboda, Náhlovský, Soukup, Stini, Tykal, Pinkr, Šlégr, Jurinec. Nejedlý, Heidenreich, Kováč, Šorsák, Jirůšek, Gabko, Šíma, Šíla, Kopecký 
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
Tomáš Heidenreich, trenér: Po pomalejším rozjezdu mělo utkání jednoznačný průběh. Kluci dnes dobře kombinovali a přehráli soupeře ve všech směrech. Za velmi dobré výkony zaslouží pochválit všichni hráči, kteří dnes v utkání nastoupili.
 
 
 
23. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, UMT Sokolov, 12. 5. 2013, 10:00
 
FK Baník Sokolov - FK Baník Most 6:8 (4:4)
 
V derby dvou Baníku se hrál velmi hezký fotbal. Diváci mohli sledovat dramatický, zajímavý a výborný zápas, který gradoval ve druhém poločase. Začátek utkání patřil domácím, kteří se chtěli proti prvnímu celku tabulky patřičně vytáhnout. Na obou půlkách hřiště šli sokolovští do vedení. Hosté se rozjížděli pomaleji a jen s vypětím všech sil zachytávali nebezpečné útoky domácích. Postupem času se však hráči Mostu dostali do potřebného tempa. Dobře kombinovali a začali si vytvářet brankové příležitosti. Jelikož domácí fotbalisté hostům zdatně konkurovali, odehrávalo se nadprůměrné a místy až vynikající utkání. První poločas skončil nerozhodně a všichni s napětím očekávali, co předvedou malí fotbalisté ve druhé půli.
Druhý poločas nabídl také velmi zajímavou podívanou, s tím rozdílem, že hosté ještě vystupňovali svůj výkon a převzali iniciativu. Domácím brankářům zle zatápěli a jedna gólová šance střídala druhou. Sokolovští brankáři však měli svůj den a domácí několikrát výborně podrželi. Branka visela doslova na vlásku. Málem však udeřilo na druhé straně. Po nedovoleném zákroku v pokutovém území Mostu se kopala penalta. Tento okamžik byl patrně zlomovým. Hostující brankář T. Hnízdil předvedl bravurní zákrok a penaltu zlikvidoval. Od této chvíle hosté ještě přidali na úsilí, domácí doslova přišpendlili před vlastí branku a čtyřmi brankami dovedli utkání k zaslouženému a perně vybojovanému vítězství.
 
Branky Mostu: Šilhan 2, Pinkr 2, Kováč 2, Šíma, Gabko.
Sestava Mostu: Hnízdil, Náhlovský, Jurinec, Gabko, Soukup, Jirůšek, Heidenreich, Šilhan, Šlégr. Nejedlý, Stini, Svoboda, Šorsák, Kováč, Šíma, Pinkr, Šíla, Kopecký, Tykal. 
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
Tomáš Heidenreich, trenér: Dnes jsme se utkali s výborným soupeřem, který podal velmi dobrý výkon. Své hráče musím moc pochválit, protože předvedli vynikající hru a v krásném utkání soupeře nakonec zaslouženě přehráli a zvítězili.

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=5688

22. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, TCM Albrechtická, 4. 5. 2013, 10:15

FK Baník Most - SK Kladno 18:5 (9:2)

Od začátku utkání hráli mostečtí fotbalisté velmi dobře a zaměstnaváli oba hostující brankáře. Domácí si vytvořili územní převahu, dobře kombinovali a po hezkých fotbalových akcích celého týmu se začalii prosazovat také střelecky. Mimořádně se v utkání dařilo Šilhymu, autorovi 8 branek a Pickovi, který v utkání podal také výborný výkon a vstřelil 5 branek. Protože také ostatní hráči hráli velmi dobře, dovedli domácí utkání zaslouženě do vítězného konce.  

Branky Mostu: Šilhan 8, Pinkr 5, Heidenreich 2, Jirůšek, Kováč, Svoboda, 
Sestava Mostu: Hnízdil, Náhlovský, Šlégr, Soukup, Heidenreich, Gabko, Jirůšek, Šilhan, Jurinec. Svoboda, Stini, Šorsák, Kováč, Tykal, Pinkr, Šíla, Kopecký 
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek

Tomáš Heidenreich, trenér: Utkání jsme odehráli s chutí a za předvedené výkony zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří v zápase nastoupili.

Výsledky a tabulka po 22. kole

21. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, Jiříkov, 27. 4. 2013, 13:00

FAŠV - FK Baník Most 5:23 (3:9)

Utkání v dalekém Jiříkově, kde hraje svá utkání Fotbalová akademie šluknovského výběžku zvládli hráči Baníku bez problémů a zaslouženě zvítězili výrazným rozdílem. Do zápasu hosté vstoupili ospale a pomalejším rozjezdem dovolili domácím vytvoření několika brankových příležitostí, ale dobře zasáhli mostečtí brankáři. Potom se již fotbalisté Baníku rozjeli a začali diktovat tempo hry. Po hezkých akcích začali padat branky a hosté tak dovedli utkání k zaslouženému vítězství.

Branky Mostu: Šilhan 6, Náhlovský 4, Gabko 3, Svoboda 2, Soukup 2, Hnízdil, Tykal, Heidenreich, Kováč, Jirůšek, Pinkr.
Sestava Mostu: Hnízdil, Náhlovský, Stini, Heidenreich, Kováč, Gabko, Šilhan, Jirůšek, Jurinec. Nejedlý, Svoboda, Elstner, Šlégr, Soukup, Tykal, Šorsák, Pinkr, Šíla, Kopecký. 
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek

Tomáš Heidenreich, trenér: V utkání jsme vyzkoušeli neobvyklé varianty v sestavách a po pomalejším rozjezdu, jsme soupeře jasně přehráli a zvítězili výrazným rozdílem.

Výsledky a tabulka po 19. kole

 

20. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, TCM Albrechtická, 21. 4. 2013, 10:15

FK Baník Most - FK Motorlet Praha 17:4 (2:3)

Do utkání vstoupili domácí fotbalisté vlažně. Chyběl jim pohyb a větší zaujetí do hry. Nedařila se kombinace a výkony všech hráčů Baníku byly velmi špatné. Hostům se dařilo rušivými protiakcemi zaměstnávat obranu domácích. Když několik slibných šancí fotbalistů Motorletu bylo úspěšně zakončeno, odcházelo se do kabin za nepříznivého stavu 2:3. Po změně stran však nastoupili domácí jako vyměnění. Vytvořili si velký tlak a hodně brankových příležitostí. Do branek hostujících brankářů se začal sypat jeden gól za druhým a domácím se tak podařilo otočit nepříznivý vývoj utkání. V průběhu druhého poločasu nastříleli mladí Baníkovci patnáct branek a výrazným vítězstvím si upevnili 1. místo v průběžné tabulce ČLŽ U13 sk. B  

Branky Mostu: Šilhan 4, Jirůšek 4, Náhlovský 2, Šorsák 2, Heidenreich, Gabko, Kováč, Tykal, Šíma.
Sestava Mostu: Hnízdil, Svoboda, Šlégr, Tykal, Kováč, Gabko, Šorsák, Šíma, Kopecký. Nejedlý, Náhlovský, Jurinec, Soukup, Heidenreich, Stini, Jirůšek, Šilhan, Elstner.
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek

Tomáš Heidenreich, trenér: Do utkání jsme vstoupili velmi špatně a nekoncentrovaně. První poločas se nám nevydařil a nepodali jsme dobrý výkon. Po změně stran začali konečně kluci hrát svou hru a soupeře jednoznačně přehráli. Za výkon ve druhém poločase zaslouží pochvalu, ale špatný vstup a nepovedený úvod utkání kazí celkový dojem.

Výsledky a tabulka po 19. kole

 

19. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, UMT Děčín, 14. 4. 2013, 10:00

FK Junior Děčín - FK Baník Most 8:23 (3:10)

V utkání posledního celku s prvním neponechali hosté nic náhodě a od začátku se do soupeře pustili s velkou vervou. Na jedné půlce hřiště hráči Baníku dominovali, vytvářeli si hodně šancí a domácí jasně přehrávali. Na druhé straně hřiště se také hosté tlačili do útoku, ale měně nápaditou hrou a nepřesnou koncovkou, se jim nedařilo překonat pevnou obranu Děčína. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Děčínští fotbalisté poctivě a aktivně bránili a mostečtí hráči dobývali obě branky domácích. Po několika proměněných šancích na obou stranách hřišť dotáhli Baníkovci utkání k výraznému a zaslouženému vítězství. V zápase se podařilo několika hráčům Mostu vstřelit větší počet branek, za což zaslouží pochvalu. Nejúspěšnějším mosteckým střelcem byl v tomto utkání D. Náhlovský     

Branky Mostu: Náhlovský 5, Šíma 4, Jirůšek 4, Gabko 3, Heidenreich 3, Pinkr 3 a Kováč.
Sestava Mostu: Hnízdil, Svoboda, Šorsák, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Šíma. Nejedlý, Elstner, Náhlovský, Jurinec, Soukup, Heidenreich, Gabko, Jirůšek, Kopecký.
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek

Tomáš Heidenreich, trenér: Z důvodu mnoha nemocí a zranění jsme byli nuceni odehrát celé utkání téměř bez střídání.  Z tohoto důvodu bylo utkání náročné a chtěl bych kluky pochválit za to, že se snažili hrát aktivně až do konce zápasu. 

Výsledky a tabulka po 19. kole

 

18. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, UMT Velebudice, 7. 4. 2013, 10:15

FK Baník Most - FK Litvínov 21:5 (7:2)

V okresním derby potvrdili domácí roli favorita a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem. Hosté vsadili na zajištěnou obranu a celý první poločas jim tato taktika vycházela. Hráči Baníku se jen těžko dostávali přes dobře organizovanou obranu litvínovského týmu. Zlepšeným pohybem a nasazením se ve druhém poločase projevila naplno převaha domácích fotbalistů a nakonec černo-zelení zvítězili výrazným rozdílem. Střelecky se utkání povedlo P. Gabkovi, autorovi 5 branek. Také další hráči si s chutí zastříleli a dalším vítězstvím si upevnili první pozici v ČLŽ U13.    

Branky Mostu: Gabko 5, Náhlovský 3, Šorsák 3, Šíma 2, Pinkr 2, Jirůšek, Džuban, Šíla, Heidenreich, Kováč, Tykal,   

Sestava Mostu: Hnízdil, Svoboda, Šorsák, Tykal, Kováč, Pinkr, Šíma, Havlín, Jurinec, Džuban. Nejedlý, Náhlovský, Šlégr, Soukup, Heidenreich, Gabko, Šíla, Jirůšek, Rejchart.

Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek

Tomáš Heidenreich, trenér: V utkání jsme byli od začátku lepší a bylo jen otázkou času kolik branek nastřílíme. Za velké množství vypracovaných brankových příležitostí si zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří do utkání zasáhli.

Výsledky a tabulka po 18. kole

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=5688

 

 

17. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, UMT FK Admira Praha, 30. 3. 2013, 10:00

FK Admira Praha - FK Baník Most 3:15 (2:9)

Do utkání vstupovali mladší žáci Baníku s respektem k soupeři, který se na mostecké umí vždy dobře připravit. Domácí mají dobře organizovanou obranu a prezentují se důrazným a běhavým fotbalem. Hosté však neponechali nic náhodě a do soupeře se zakousli hned od začátku zápasu. Výborným pohybem a nasazením si začali od prvních minut vypracovávat brankové příležitosti. Dobře kombinovali a svou herní převahu se jim podařilo vyjádřit také brankově, takže poločasové skóre vyznívalo jasně pro mostecké fotbalisty. Po změně stran pokračoval velmi dobrý výkon všech hráčů Baníku a po hezkých kombinačních akcích se podařilo skóre utkání ještě navýšit.    

Branky Mostu: Heidenreich 3, Šilhan 3, Pinkr 3, Šíla, Tykal, Kováč, Jirůšek, Náhlovský, a vl. 

Sestava Mostu: Nejedlý, Svoboda, Šorsák, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Šíma, Havlín, Šíla. Hnízdil, Náhlovský, Jurinec, Soukup, Heidenreich, Gabko, Šilhan, Jirůšek, Kopecký.

Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek

Tomáš Heidenreich, trenér: V dnešním utkání jsme podali velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili výrazným rozdílem. Potěšilo mě hlavně dobré řešení brankových příležitostí, které jsme si v zápase vypracovali. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří v utkání nastoupili.

Výsledky a tabulka po 17. kole

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=5688

 

16. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, UMT Velebudice, 24. 3. 2013

FK Baník Most - FK Ústí nad Labem 7:10 (3:3)

V utkání dvou týmů z čela tabulky se očekával zajímavý souboj. Do zápasu vstoupili domácí aktivně a po strhujícím úvodu se dostali do vedení 3:0. V dalším průběhu však mostečtí ustoupili ze své hry. Přestali běhat, začali nakopávat dlouhé míče a dali hostům šanci vrátit se do zápasu. Ústečtí toho využili a neustále se lepšícím výkonem, začali přebírat iniciativu. Do konce prvního poločasu se útočné akce přelévaly z jedné strany na druhou a jen díky výborným výkonům brankářů obou týmů se střelci neprosazovali. Hostům se přece jen podařilo skóre srovnat a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu 3:3. Kdo očekával, že po změně stran si domácí vytvoří tlak a soupeře přehrají, mýlil se. Na jedné půlce hřiště se odehrával vyrovnaný souboj, ve kterém se šance střídaly před oběma brankami. Domácím se podařilo v tomto miniutkání strhnout těsné vítězství na svou stranu v poměru 4:3. Na druhé polovině hřiště však domácím jejich minisouboj zle nevyšel a podlehli hostům jednoznačně 0:4. V této fázi utkání nás velmi dobře hrající hráči Ústí jasně přehráli a rozhodli tak o osudu celého zápasu. 

Branky Mostu: Heidenreich 2, Šilhan 2, Gabko, Šíma, Pinkr.

Sestava Mostu: Nejedlý, Šorsák, Stini, Tykal, Heidenreich, Šíma, Pinkr, Jirůšek, Havlín, Svoboda. Hnízdil, Šlégr, Náhlovský, Soukup, Kováč, Gabko, Šilhan, Šíla, Kopecký, Jurinec. 

Tomáš Heidenreich, trenér: V dnešním utkání jsme nepodali dobrý výkon. Po dobrém úvodu, jsme nepochopitelně přestali hrát a naprosto vypadli z role. V dalším průběhu zápasu jsme se již proti nadšeně hrajícímu a bojujícímu týmu z Ústí, nedokázali prosadit a zaslouženě prohráli.

Výsledky a tabulka po 16. kole:

 

 

15. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, FK Teplice, 17. 3. 2013

FK Teplice - FK Baník Most 3:12 (1:7)

V prvním jarním mistrovském utkání odehráli mladší žáci Baníku regionální derby proti FK Teplice. Na UMT v Teplicích bylo hned od začátku zápasu vidět bojovné utkání. Hráči Mostu převzali od úvodního hvizdu iniciativu a snažili se diktovat tempo hry. Na jednom hřišti se převaha hostů projevila a po pěkných fotbalových akcích začalo skore utkání utěšeně narůstat až do výše 0:6 pro Baník. Na druhé půlce hrací plochy byl minisouboj dramatičtější a odehrával se zde vyrovnaný souboj, ve kterém se střídaly šance před oběma brankami. Poločasový výsledek utkání byl po součtu obou hřišť 1:7 pro mostecké fotbalisty. Ve druhé půli mělo utkání stejný průběh. Na jednom hřišti pokračovala herní i branková převaha hostů a na druhém se odehrával dramatický souboj, který těsně před koncem po akci V. Šilhana, rozhodl O. Soukup.

Branky Mostu: Šilhan 5, Soukup 2, Gabko, Heidenreich, Náhlovský, Jirůšek, Pinkr,

Sestava Mostu: Nejedlý, Svoboda, Šlégr, Soukup, Kováč, Gabko, Šilhan, Šíma, Kopecký, D. Pěnkava. Hnízdil, Šorsák, Náhlovský, Stini, Heidenreich, Jirůšek, Pinkr, Šíla, Jurinec, P. Pěnkava.  

Tomáš Heidenreich, trenér: Soupeř nasadil do zápasu dva kvalitativně rozdílné týmy, což se na průběhu utkání projevilo. Zatímco se na jedné půlce hrály celkem vrovnané minisouboje, na druhé půlce hřiště jsme měli jasnou herní převahu a bylo jen otázkou času kolik branek soupeři nastřílíme.V utkání jsme dnes podali velmi dobrý výkon, za který zaslouží pochválit všichni hráči, kteří do zápasu zasáhli.  Své fotbalové umění podpořili kluci velkou bojovností a nasazením.

Výsledky a tabulka po neúplném 14. kole:

 

1. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, FK Dukla Praha, 10. 11. 2012, 10:15

FK Dukla Praha - FK Baník Most 7:14 (4:5)

Vrchol podzimní soutěže čekal mladé hráče Baníku v dohrávaném 1. kole, proti FK Dukla Praha. Dlouho očekávaný souboj 1. a 2. týmu tabulky nabídl výborné utkání. Do zápasu vstoupili lépe domácí, kteří se na obou polovinách hřiště dostali do dvoubrankového vedení. Čtyřbrankové manko z úvodu však hosty zdravě vyhecovalo a do pražanů se pustili ještě s větší vervou. Baníkovci dobře kombinovali a postupně začali umazávat nepříznivé skóre. Jelikož se domácí nevzdávali, probíhal na hřišti litý boj, plný soubojů a pěkných fobalových akcí. Do konce 1. poločasu se hostům podařil obrat v utkání a když do druhé půle mostečtí hráči doslova vlétli, bylo o dalším průběhu utkání rozhodnuto. Po pěkných akcích celého týmu se podařilo hostům brankově odskočit a dovézt tak utkání do vítězného konce. Po závěru utkání tak mohla vypuknout velká radost mosteckých hráčů, kteří tak ve výborném utkání završili unikátní podzimní část sezony. V celém průběhu podzimní části ČLŽ vyhráli všech třináct zápasů a zaslouženě tak vedou s jedenáctibodovým náskokem celou soutěž. 

Branky Mostu: Šilhan 4, Pinkr 3, Heidenreich 2, Kováč, Jirůšek, Soukup, Šíma, Šlégr,  

Sestava Mostu: Elstner, Náhlovský, Soukup, Kováč, Chovan, Jirůšek, Šilhan, Šlégr, Hnízdil, Jurinec, Stini, Pikal, Šíma, Gabko, Tykal, Heidenreich, Šíla, Pinkr, Nejedlý, 

Tomáš Heidenreich, trenér: Na utkání jsme se moc těšili, protože zápasy s Duklou bývají velmi pohledné a hraje se v nich výborný fotbal. Samotný průběh tento fakt jen potvrdil. Po vlažném úvodu našich hráčů, jsme se postupem času rozehráli k výbornému výkonu a perně vybojovaným vítězstvím potvrdili suverenitu v podzimní části soutěže. Za předvedené, vynikající výkony zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří k utkání nastoupili. 

 

1.kolo

 
 
  So 10.11. 10:15   Dukla Praha - Baník Most   7:14 (4:5)  
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 11.11. 10:00   Motorlet Praha - FAŠV   12:4  
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 11.11. 10:00   SK Kladno - Junior Děčín   23:2 (5:2)  
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 11.11. 10:00   FK Litvínov - Baník Sokolov   3:5 (2:2)  
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 11.11. 10:00   Karlovy Vary - FK Teplice   6:12 (2:9)  
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 11.11. 10:00   Ústí n. L. - Slavoj Vyšehrad   5:7 (3:3)  
 
 
 
 
 
 
 
  Ne 11.11. 10:00   Meteor - Admira Praha   1:4 (0:3)  
 
 
 
 
 
 
 
 

Tabulka po podzimní části soutěže České ligy žáků U 13, sk. B


 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.   web >   13   13   0   0   195:55   39   21  
 
  2.   web >   13   9   1   3   183:70   28   7  
 
  3.   web >   13   9   0   4   128:58   27   9  
 
  4.   web >   13   9   0   4   136:86   27   9  
 
  5.   web >   13   8   1   4   143:70   25   4  
 
  6.   web >   12   8   0   4   103:63   24   6  
 
  7.   web >   13   7   1   5   117:75   22   4  
 
  8.   web >   13   7   1   5   85:51   22   4  
 
  9.   web >   13   6   0   7   80:113   18   -3  
 
  10.   web >   13   5   1   7   116:109   16   -5  
 
  11.   web >   12   3   1   8   62:159   10   -8  
 
  12.   web >   13   2   0   11   76:157   6   -15  
 
  13.   web >   13   1   0   12   54:231   3   -15  
 
  14.   web >   13   0   0   13   35:216   0   -21  

 

 

13. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, 1. FC Karlovy Vary, 4. 11. 2012, 13:00

1. FC Karlovy Vary - FK Baník Most 4:14 (2:5)

Utkání mělo zvláštní náboj, protože mostečtí fotbalisté chtěli soupeři oplatit loňskou porážku, která je připravila o celkové vítězství v soutěži. Do utkání nastoupili hosté na obou hřištích s velkým elánem a přitlačili domácí před svou branku. Jedna útočná akce střídala druhou, a oba karlovarští brankáři měli plné ruce práce s mnoha střeleckými pokusy hostů. Domácí se soustředili na pevnou obranu, a proto bylo pro mostecké hráče velmi složité vstřelit branku. Trpělivou hrou, se hostům nakonec podařilo prolomit obranné valy domácích a skóre utkání začalo utěšeně narůstat ve prospěch Baníku. V dalším průběhu zápasu se převaha hostů projevila naplno a soupeři dokázali odskočit na rozdíl deseti branek. V závěru už se nic dramatického nestalo a hráči Mostu dovedli utkání do zaslouženého, vítězného konce.

Branky Mostu: Šilhan 3, Soukup 3, Jirůšek 2, Gabko 2, Heidenreich 2, Šíma, Šíla

Sestava Mostu: Elstner, Kučera, Náhlovský, Soukup, Kováč, Chovan, Jirůšek, Havlín, Šilhan, Šlégr, Hnízdil, Jurinec, Stini, Pikal, Šíma, Gabko, Tykal, Kopecký, Heidenreich, Šíla, Pinkr, Svoboda

Tomáš Heidenreich, trenér: Dnes jsme se utkali s nepříjemným, důrazným soupeřem, který se zaměřil na poctivou defenzívu. Chvíli nám trvalo, než jsme se s tím vyrovnali. Chyběl nám větší pohyb a trpělivost. Ve druhém poločase jsme se zlepšili ve všech směrech a soupeře zaslouženě přehráli.

12.kolo, 10:15, 12. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, UMT FSJM

FK Baník Most – FK Slavoj Vyšehrad 11:7 (5:3)

Z důvodu špatného počasí bylo další mistrovské utkání mladších žáků přeloženo na UMT FSJM. Domácí se střetli s houževnatým soupeřem, který disponoval velmi dobrým fyzickým fondem. Utkání bylo bojovné a nabídlo pohledný fotbal z obou stran. V 1. poločase si mostečtí hráči vytvořili herní převahu a oba týmy ve svých miniutkáních těsně zvítězily. Dramatický souboj pokračoval i po změně stran. Hosté dobře bránili a snažili se z rychlých protiútoků ohrožovat domácí branku. Na jedné polovině hřiště si hráči Baníku soustavným tlakem vytvářeli brankové příležitosti a podařilo se jim celé utkání rozhodnout. Bohužel na druhé polovině hřiště se domácím skórovat nepodařilo a ze dvou akcí Vyšehradu inkasovali. Konečný výsledek však těsně hovoří pro mostecké hráče, kteří si svým vítězstvím upevnili vedoucí postavení v tabulce.

Branky Mostu: Náhlovský 3, Soukup 2, Gabko, Jirůšek, Šilhan, Heidenreich, Svoboda, Pinkr

Sestava Mostu: Hnízdil, Elstner, Nejedlý, Náhlovský, Gabko, Soukup, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Heidenreich, Šlégr, Pikal, Šilhan, Šíla, Šíma, Havlín, Kučera, Svoboda, Kopecký, Kučera, Jirůšek

Tomáš Heidenreich, trenér: Po několika utkání se slabšími soupeři, jsme dnes narazili na velmi dobrý tým. Za předvedený výkon musím dnes kluky pochválit, protože kvalitním výkonem a předvedenou hrou zaslouženě zvítězili.

 

10. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, Meteor Praha , 21. 10. 2012, 10:00

FK Meteor Praha VIII - FK Baník Most 3:23 (2:10)

Vedoucí tým tabulky cestoval k dalšímu utkání ČLŽ na hřiště aktuálně posledního družstva. Mostečtí fotbalisté neponechali nic náhodě, svého soupeře nepodcenili a trpělivou hrou dovedli utkání k zaslouženému vítězství. Hosté do zápasu nastoupili v kombinované sestavě a chvili trvalo než se začali střelecky prosazovat. Do poločasu si hráči Baníku vytvořili dostatečný náskok, který se jim po přestávce podařilo ještě navýšit. 

Branky Mostu: Šilhan 6, Jirůšek 4, Náhlovský 2, Heidenreich 2, Gabko 2, Šíma 2, Šíla 2, Kopecký, Kováč, Soukup.
Sestava Mostu: Elstner, Nejedlý, Kučera, Náhlovský, Soukup, Kováč, Chovan, Jirůšek, Havlín, Šilhan, Šlégr, Hnízdil, Jurinec, Stini, Pikal, Šíma, Gabko, Tykal, Kopecký, Heidenreich, Šíla
 
Tomáš Heidenreich, trenér: Utkání mělo od začátku jednoznačný průběh a všichni hráči dnes za své výkony zaslouží pochvalu.

 

13. 10. 2012, 10:00, 10. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, Albrechtická

FK Baník Most – FK Baník Sokolov 8:4 (5:3)

 

 V utkání domácí narazili na snaživého soupeře, který se prezentoval sympatickým výkonem. Hráči Mostu se do soupeře pustili bez respektu a od začátku zápasu diktovali tempo hry. Vytvářeli si brankové příležitosti a hosty přehrávali ve většině herních situací. Bohužel se nedařilo domácím tyto brankové příležitosti proměňovat, a tak bylo po celou hrací dobu utkání výsledkově celkem vyrovnané. Hráči mosteckého Baníku neodehráli špatné utkání, jen jim chybělo lepší řešení brankových situací.

 Branky Mostu: Šilhan 4, Šíma 2, Pinkr, Náhlovský

Sestava Mostu: Hnízdil, Elstner, Nejedlý, Náhlovský, Gabko, Soukup, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Heidenreich, Šlégr,  Pikal, Šilhan, Šíla, Šíma, Chovan, Havlín, Kučera, Svoboda, Kopecký

Tomáš Heidenreich, trenér: Dnes jsme odehráli proti dobře hrajícímu soupeři kvalitní utkání. Většinu zápasu zápasu jsme drželi míč a měli herně navrch. K větší spokojenosti, chyběla jen větší efektivita v proměňování brankových příležitostí. 

  7. 10. 2012, 10:00, SK Kladno, mistrovské utkání, 9. kolo

SK Kladno - FK Baník Most 4:11 (4:5)

 V 9. kole hráči Baníku ve velmi sychravém a deštivém počasí sehráli bojovné utkání v Kladně. Do utkání vstoupili hosté aktivně s cílem rozhodnout utkání ihned v úvodu. Domácí však byli velmi tvrdým oříškem a důraznou, aktivní hrou nedávali našim hráčům ani metr hřiště zadarmo. Na obou hřištích tak probíhal běhavý a velmi bojovný zápas. Ve zcela vyrovnaném 1. poločase se mostečtí tlačili na polovinu domácích, a ti hrozili z nebezpečných, rychlých protiútoků. Po první půli byl stav utkání velmi těsný 4:5 pro Baník. Druhá půle slibovala dramatický souboj. Hra byla i nadále bojovná a rychlá od obou týmů. Hráči Baníku však soupeři brankově odskočili a vybojovaným vítězstvím si upevnili 1. místo v tabulce ČLŽ, sk. B.

Branky Mostu: Šilhan 5, Svoboda 2, Šíma 2, Náhlovský, Tykal,

Sestava Mostu: Elstner, Nejedlý, Hnízdil, Náhlovský, Jurinec, Soukup, Heidenreich, Gabko, Šilhan, Šíma, Kopecký, Kučera, Pikal, Svoboda, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Šíla, Havlín, Chovan

< xml:namespace prefix = st1 />< xml:namespace prefix = st1 />Tomáš Heidenreich, trenér: Dnes jsme narazili na velmi dobrého soupeře, který nám nedal nic zadarmo. Kluky musím pochválit za trpělivou a kombinační hru. Jsem rád, že po vyrovnaném prvním poločase, se ve druhé půli projevila naše kvalita a soupeře jsme dokázali přehrát.

 

28. 9. 2012, 10:00, 8. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, Albrechtická

 

      FK Baník Most – Fotbalová akademie Šluknovského výběžku 20:2 (14:1)

 

Utkání bylo od začátku v režii domácích. Na jedné polovině hřiště si domácí vytvářeli brankové příležitosti, které bez problémů proměňovali a nastříleli soupeři 12 branek. Zejména V. Šilhan a P. Gabko byli neudržitelní. Na druhé půlce domácí tak aktivně nehráli a po vlažném začátku se jen těžko dostávali do utkání. Po výrazném poločasovém vedení domácího týmu se druhý poločas spíše dohrával a tempo hry výrazně opadlo.

 

Branky Mostu: Šilhan 7, Gabko 4, Náhlovský 3, Heidenreich, Soukup, Šíla, Kopecký, Tykal, Pinkr

Sestava Mostu: Hnízdil, Elstner, Náhlovský, Gabko, Soukup, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Heidenreich, Šlégr, Jurinec, Pikal, Šilhan, Šíla, Šíma, Chovan, Havlín, Kučera,

Tomáš Heidenreich, trenér: Proti slabšímu soupeři jsme sice výrazně zvítězili, ale v naší hře se objevilo až příliš mnoho chyb. Nespokojený jsem byl zejména s přístupem a nasazení některých hráčů.

22. 9. 2012, 10:00, FK Motorlet Praha, mistrovské utkání, 7. kolo

FK Motorlet Praha - FK Baník Most 5:15 (3:10)

 V 7. kole hráči Baníku potvrdili roli favorita a v pěkném, bojovném utkání zvítězili. Od začátku zápasu se mostečtí tlačili před branku domácích a z mnoha šancí se jim dařilo skórovat. Do poločasu si hosté vytvořili dostatečný náskok, který ve druhé půli lehce navýšili a dovedli utkání k zasloužené výhře. Vítězstvím si tak hráči Fotbalové akademie upevnili 1. místo v tabulce. Výborné výkony podali v utkání T. Jirůšek, autor 5 branek a P. Gabko.

Branky Mostu: Jirůšek 5, Náhlovský 2, Šilhan 2, Gabko 2, Nejedlý 2, Kopecký, Pinkr 

Sestava Mostu: Elstner, Šíla, Hnízdil, Šilhan, Nejedlý, Náhlovský, Gabko, Jirůšek, Kopecký,  Soukup, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Heidenreich, Šlégr, Jurinec, Kučera.

Trenéři: Tomáš Heidenreich, S. Boušek

Tomáš Heidenreich, trenér: V utkání jsme byli od začátku lepší a proti snaživému soupeři podali velmi dobrý výkon. Jen bych si představoval kvalitnější řešení brankových příležitostí. Také dnes jsme mnoho šancí nevyužili, což by nás v příštích utkání mohlo mrzet.  

 

 

16. 9. 2012, 10:00, 6. kolo ČLŽ U13, mistrovské utkání, Albrechtická

 

                             FK Baník Most - FK Junior Děčín 35:1 (17:0)

 

 Utkání bylo od začátku jasnou záležitostí domácího týmu. Hráči Baníku si na hřišti  otevřeli střelnici a svého soupeře doslova deklasovali. Mimořádné střelecké představení předvedli hned tři mostečtí fotbalisté. P. Pinkr vstřelil 9, V. Šilhan 8 a T. Jirůšek 7 branek.

 

Branky Mostu: Pinkr 9, Šilhan 8, Jirůšek 7, Heidenreich 3, Tykal 2, Šíla 2, Kováč, Stini, Elstner, Džuban, Soukup

Sestava Mostu: Hnízdil, Nejedlý, Elstner, Náhlovský, Gabko, Jirůšek, Soukup, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Heidenreich, Šlégr, Jurinec, Pikal, Šilhan, Šíla, Džuban, Pilár

Tomáš Heidenreich, trenér: Kluci si dnes s chutí zastříleli .........

 

9. 9. 2012, 10:00, FK Litvínov, mistrovské utkání, 5. kolo

FK Litvínov - FK Baník Most 5:14 (1:7)

 V okresním derby hostovali mladší žáci Baníku na hřišti Litvínova. Utkání bohužel nenabídlo příliš hezkou podívanou. Hosté se snažili útočit a dobývat litvínovskou branku, ale přes neprostupný obranný blok to šlo jen velmi ztěžka. Domácí bránili ve velkém počtu hráčů před svým pokutovým územím, a proto se fotbalisté Mostu jen složitě dostávali do vyložených brankových příležitostí. Po několika hezkých akcích se přece jen dostali malí Baníkovci do vedení, které se jim v průběhu utkání podařilo postupně navyšovat. Domácí hrozili z rychlých protiútoků, které se hostům ne vždy dařilo úspěšně zachytávat. Pár dobrých zákroků tak museli předvést brankáři Mostu, kteří se v několika šancích vyznamenali. Na nekvalitním terénu tempo hry postupně upadávalo a utkání se spíše jen dohrávalo.

Branky Mostu: Šilhan 4, Šíla 3, Náhlovský 2, Kováč 2, Jirůšek, Gabko, Stini 

Sestava Mostu: Šíla, Hnízdil, Šilhan, Nejedlý, Šíma, Náhlovský, Gabko, Jirůšek, Kopecký,  Soukup, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Heidenreich, Šlégr, Svoboda, Jurinec, Havlín, Pikal, Kučera.

Tomáš Heidenreich, trenér: Dnes jsme podali vlažný výkon, který neodpovídá kvalitám našeho týmu. Přes velmi zahuštěnou obranu domácích jsme se jen ztěžka dostávali do šancí. Našim hráčům chyběl větší pohyb a lepší týmová součinnost. Hráči se bohužel přizpůsobili pomalému tempu utkání a tak nám k vítězství stačil spíše průměrný výkon. 

5. 9. 2012, 15:3, FK Ústí nad Labem, mistrovské utkání, 2. kolo

                              FK Ústí nad Labem - FK Baník Most 6:8 (2:3)

 

V dlouho očekávaném utkání dvou nejlepších týmů z loňské sezony se hrál bojovný, a jak už to v těchto zápasech bývá dramatický souboj. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a hráči obou týmů si museli sáhnout až na dno svých sil. Malí Baníkovci se v průběhu 1. poločasu dostali do těsného vedení. Do druhého dějství vstoupili hosté ještě aktivněji než v první půli a vytvořili si velké množství šancí. Bohužel se z nich urodila jen jedna vstřelená branka P. Gabkem. V průběhu druhého poločasu se mostečtí dostali až do čtyřbrankového vedení a směřovali k vítězství. Jenže velmi bojovní a dobří hráči domácích se nevzdali tak snadno. Během několika minut třemi brankami snížili na rozdíl jediného gólu. V dalším průběhu se brankové příležitosti střídali na obou stranách a každé družstvo chtělo zlomit utkání na svou stranu. Závěr tak nabídl velké drama, které definitivně rozhodl svou čtvrtou brankou v utkání, dnes výborný P. Pinkr. 

Za velmi dobré výkony zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří v utkání nastoupili. Mimořádné výkony podali P. Pinkr a P. Gabko.

 

Branky Mostu: Pinkr 4, Soukup 2, Gabko, Kováč 

Sestava Mostu: Šíla, Hnízdil, Šilhan, Nejedlý, Šíma, Náhlovský, Gabko, Jirůšek, Kopecký,  Soukup, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Heidenreich, Šlégr, Svoboda, Jurinec, Havlín, Pikal.

 

Tomáš Heidenreich, trenér: Za dnešní výkon musím  kluky moc pochválit. Díky velkému nasazení a zdravé agresivitě nenabídl zápas tolik pohledných a kombinačních akcí, ale byla vidět obrovská vůle hráčů, chuť do hry a kvalitní výkony obou týmů. Proti velmi dobrému soupeři jsme se dnes dokázali prosadit nezměrnou bojovností a dovedli utkání do vítězného konce.

2. 9. 2012, 10:15, FK Admira Praha, mistrovské utkání, 3. kolo

  FK Baník Most - FK Admira Praha 6:3 (3:1)

 

V utkání se naši hráči střetli s takticky vyspělým soupeřem, který má svou hru postavenou na dobře organizované obraně. Hráči Baníku vstoupili do utkání aktivně a snažili se překonat neprostupnou obranu hostů. V 10. minutě se po ose Náhlovský, Heidenreich, Gabko, posledně jmenovaný prosadil dobře umístěnou střelou k tyči. Hra měla stále stejný obraz. Domácí se tlačili do útoku a velmi dobře bránící hosté vyráželi k nebezpečným kontrům. V prvním týmu se ještě po samostatném úniku trefil Heidenreich a ve druhém týmu se nechytatelnou střelou prosadil Nejedlý. V poločase do kabin odcházeli mostečtí hráči s dvoubrankovým vedením. Ve druhé půli měla hra stále stejný průběh a po několika brankách na obou stranách skončilo utkání zaslouženou výhrou domácího týmu.

 

Branky Mostu: Náhlovský 2, Gabko, Heidenreich, Kováč, Nejedlý,

Sestava Mostu: Šíla, Hnízdil, Nejedlý, Kučera, Šíma, Náhlovský, Gabko, Jirůšek, Kopecký,  Soukup, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Heidenreich, Šlégr, Svoboda, Jurinec.

 

Tomáš Heidenreich, trenér: Proti dobře bránícímu soupeři jsme dnes neměli lehkou práci. Kluci se snažili kombinovat a vytvářet si šance, ale proti dobře organizovanému týmu z Prahy to šlo ztěžka. Naštěstí některé brankové situace se nám podařilo proměnit a dovézt tak utkání k zaslouženému vítězství.

 
19. 8. 2012, 10:15, FK Teplice, mistrovské utkání, 2. kolo
 
FK Baník Most - FK Teplice 16:4 (7:2)
 
V prvním mistrovském utkání nové sezony přivítali mladší žáci naší akademie stejně mladé hráče FK Teplice. Od začátku utkání se mostečtí fotbalisté snažili překonat hluboko postavený obraný blok hostů. V utkání prvních týmů se domácí těžko prokousávali k Teplické brance a hra se spíše odehrávala ve středu pole. V minisouboji druhých týmů hráči Baníku jasně dominovali, vytvářeli si brankové příležitosti, které se jim dařilo proměňovat. Ve druhém poločase domácí stupňovali svůj tlak a podařilo se jim houževnatého soupeře přehrát a zasloženě tak zvítězili vyšším rozdílem. Střelecky se v utkání dařili D. Náhlovskému, autorovi 5 branek. Ostatní hráči domácích zahráli podle svých možností a podali velmi dobrý výkon.
Branky Mostu: Náhlovský 5, Heidenreich 3, Šíma 2, Pinkr 2, Kováč 2, Kučera a Jirůšek.
Sestava: Nejedlý, Hnízdil, Pikal, Kučera, Šíma, Náhlovský, Gabko, Jirůšek, Šíla, Kopecký,  Soukup, Chovan, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Heidenreich, Havlín, Šlégr, Svoboda.
 
Tomáš Heidenreich, trenér: Do utkání jsme vstupovali s určitými obavami, protože se nám v posledních přípravných akcích nedařilo proměňovat ani ty nejvyloženější brankové příležitosti a navíc nám chyběl nejlepší střelec týmu V. Šilhan. Samotný zápas všechy obavy zažehnal. Od začátku utkání jsme se dokázali proti dobře bránícímu týmu prosadit a také šance, které jsme si vytvořili úspěšně proměnit. Do soutěže jsme tak vstoupili úspěšně a jednoznačně zvítězili.
 

Tabulka

 
 
  #     Tým Web   Z   V   R   P   Skóre   B   +/-  
 
  1.   web >   1   1   0   0   18:5   3   0  
 
  2.   web >   1   1   0   0   16:3   3   3  
 
  3.   web >   1   1   0   0   16:4   3   0  
 
  4.   web >   1   1   0   0   12:2   3   0  
 
  5.   web >   1   1   0   0   8:5   3   3  
 
  6.   web >   1   1   0   0   7:5   3   3  
 
  7.   web >   1   0   1   0   7:7   1   1  
 
  8.   web >   1   0   1   0   7:7   1   -2  
 
  9.   web >   1   0   0   1   5:7   0   -3  
 
  10.   web >   1   0   0   1   5:8   0   -3  
 
  11.   web >   1   0   0   1   2:12   0   0  
 
  12.   web >   1   0   0   1   4:16   0   0  
 
  13.   web >   1   0   0   1   5:18   0   0  
 
  14.   web >   1   0   0   1   3:16   0   -3

 

TOPlist