O pohár předsedy OFS Kutná Hora - 1. místo

Pořadatel:OFS Kutná Hora
stadion: SH Zruč nad Sázavou
počet účastníků: 8, každý s každým
Umístění: 1. místo

Na kvalitně obsazeném turnaji, který pořádal OFS Kutná Hora v krásné hale ve Zruči nad Sázavou předvedli naši kluci výborné výkony a bez porážky si zaslouženě dokráčeli pro celkové vítězství. V jednotlivých utkáních s velmi dobrými soupeři se naši fotbalisté snažili o ofenzivní fotbal s vytvářením brankových příležitostí. Do hry se snažil zapojovat hodně Nejedlos, což naší hře dost pomohlo. V turnaji jsme nepoznali hořkost porážky a sehráli dvě pozoruhodná utkání. První, bylo s týmem RMSK Cidlina - Nový Bydžov, který se v turnaji prezentoval výbornými výkony a i v našem souboji nám byl důstojným soupeřem.
Nejdramatičtější zápas, který strhl celou halu byl souboj s tradičně výbornými klokany z Bohemians 1905. Ve 2. minutě byl vyloučen na 5. minut Nejedlos a do branky šel Hajdy. V oslabení třech proti čtyřem nás soupeř rozebral a v 5. minutě byl stav 0:5 a vypadalo to na pořádný nářez. Když se srovnal počet hráčů na hřišti začala drtivá stíhací jízda našich kluků a na konečných 6:6 vyrovnával Šilhy 2 vteřiny před koncem.
V ostatních utkáních jsme diktovali tempo a všechny dovedli zaslouženě do vítězného konce. Po posledním utkání, tak mohli naši kluci přebrat zlaté medaile a poháry za celkové vítězství a 1. místo.

V individuálních ocenění jsme také měli své zástupce. Hajdy byl organizátory vyhlášen jako nejlepší hráč turnaje a Šilhy, autor 12 branek přebral cenu pro nejlepšího střelce turnaje.
Všichni hráči zaslouží za své výkony absolutorium a velkou pochvalu.

Branky Mostu: Šilhan 12, Jirůšek 7, Kováč 6, Náhlovský 4, Gabko 2, Heidenreich
Sestava Mostu: Nejedlý, Heidenreich, Gabko, Náhlovský, Kováč, Jirůšek, Šilhan