Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 18.12.2015 17:46:15

FK Baník Most 1909 - A žáci U15 - ročník 2000

ADAVE CUP 1. 5/13

Adave Cup  -  1. místo 

Datum: 1. 5. 2013
Pořadatel: FK Neratovice
Stadion: FK Neratovice
Počet účastníků: 12, 2 základní sk. po 6, potom semifinále, finále a zápasy o umístění
Umístění: 1. místo
 
Velkým úspěchem skončila účast mladších žáků Baníku, ročníku 2000 na výborně obsazeném turnaji v Neratovicích. Po velmi dobrých výkonech, dokráčeli zaslouženě do finále, ve kterém po dramatickém, penaltovém rozstřelu získali pohár a zlaté medaile za celkové vítězství.
Na kvalitně obsazený turnaj jsme se těšili, protože jsme po delší době mohli opět změřit síly s velmi silnými týmy a zjistit jak na tom jsme. Jsme rádi, že jsme v této konkurenci herně uspěli a dokázali si, že se stále můžeme měřit s těmi nejlepšími. V úvodních třech utkáních jsme hráli velmi dobře a i přes porážku od tradičně výborných Bohemians 1905 jsme byli s výkony kluků spokojeni. Slabší herní výkon jsme podali v utkání s RMSK Cidlina, ale dvoubrankové vítězství nás paradoxně povzbudilo a v dalších zápasech jsme se prezentovali výbornými výkony, které nás dovedli až k celkovému vítězství v turnaji. Zejména semifinálový souboj s domácími Neratovicemi, který se hrál v bouřlivé atmosféře odehráli kluci skvěle. Výborně kombinovali a na branku soupeře se valil jeden útok za druhým. Bohužel kluci selhávali v kocovce a když se chvíli před koncem "domácí hvězda" se sparťanským srdcem Čváňa z ojedinělého útoku postaral o vyrovnání, musely o postupujícím do finále rozhodnout pokutové kopy. V nich jsme byli šťastnější a nutno podotknout, že za průběh utkání, jsme zaslouženě postoupili do boje o zlato.
V němž už na nás, po vítězství 3:1 s SK Slavií Praha, čekali nám dobře známí klokánci z Bohemky. Ve finálovém zápase jsme se soupeři dokázali vyrovnat v pohyblivosti, nasazení a herních dovednostech a podle mého názoru jsme byli o maličko lepší a častěji ohrožovali soupeřovo branku. V normální hrací době skončilo utkání bez branek a tak musel o vítězi opět rozhodnout dramatický rozstřel ze značky pokutového kopu. Finálové rozuzlení bylo ještě dramatičtější než v semifinále. Až ve čtvrté sérii rozhodl o našem vítězství Hugo a tak jsme se mohli zaslouženě radovat ze zaslouženého triumfu. 
Za předvedené výkony a výbornou reprezentaci Baníčku zaslouží pochvalu všichni hráči.
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Hnízdo - blahopřejeme.yes
 
Branky Mostu: Šilhan 5, Pinkr 3, Náhlovský 2, Heidenreich 2, Nejedlý, Gabko, Jirůšek, Tykal, Šorsák, Stini.
Sestava Mostu: Hnízdil, Elstner, Náhlovský, Stini, Heidenreich, Kováč, Gabko, Jirůšek, Šilhan, Svoboda, Šlégr, Soukup, Nejedlý, Tykal, Šorsák, Pinkr.
Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek
 
FK Baník Most – FC Hradec Králové                 1:1
FK Baník Most – FK Teplice                            3:0
FK Baník Most – Bohemians Praha 1905            1:3
FK Baník Most – RMSK Cidlina-Nový Bydžov       2:0
FK Baník Most – FK Baumit Jablonec                 6:2
Semifinále:
FK Baník Most – FK Neratovice                       1:1(2:0 pen.)
Finále:
FK Baník Most – Bohemians Praha 1905            0:0 (3:2 pen.)
 
Celkové pořadí:
1.    FK Baník Most
2.    Bohemians Praha 1905
3.    SK Slavia Praha
4.    FK Neratovice
5.    FK Dukla Praha
6.    FK Náchod
7.    FC Hradec Králové
8.    FK Teplice
9.    FK Ústí nad Labem
10. RMSK Cidlina Nový Bydžov
11. FK Baumit Jablonec
12. FK Viktoria Žižkov
TOPlist