Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 18.12.2015 17:46:15

FK Baník Most 1909 - A žáci U15 - ročník 2000

Bw Partners Cup 2. 8/12

Bw Partners CUP 2012, U13, ročník 2000

2. místo

 

Datum: 12. 8. 2012

Pořadatel: FK Ústí nad Labem

Stadion: Klíše

Počet účastníků: 10, 2 základní sk. po 5, potom semifinále, finále a zápasy o umístění

Umístění: 2. místo

 

Jako generálka na mistrovská utkání nám posloužil výborně obsazený, mezinárodní turnaj, který perfektně uspořádal a organizoval realizační tým FK Ústí nad Labem, ročník 2000.

Konkurence týmů, která na turnaj přijala pozvání slibovala nádherné zápasy a samotné boje splnili očekávání. Od prvních utkání se na obou hřištích odehrávaly dramatické a nádherné souboje.

Na turnaj jsme se velmi těšili a chtěli v konfrontaci výborných týmů předvést dovednosti, na kterých jsme od začátku přípravy pilně pracovali. V úvodním utkání jsme však zle narazili. Náš tým vstoupil do turnaje ustrašeně, bojácně a s opět výborně hrajícím Hradcem Králové utrpěl zaslouženou porážku 0:4. Naštěstí od druhého utkání začali kluci předvádět fotbal, kterým se chceme prezentovat. Výborně se pohybovali, dobře kombinovali a vytvářeli si velké šance. S proměňováním se naši hráči trochu potýkali a tak bohužel hodně šancí zůstalo nevyužitých. Nás všechny těšil, hlavně fakt, že se kluci snažili diktovat tempo hry, byli aktivní a předváděli velmi pohledný fotbal. Po úspěšných výsledcích ve skupině, jsme postoupili do semifinále proti zatím neporaženému týmu domácích FK Ústí nad Labem.

V tomto zápase náš výkon gradoval a soupeři jsme uštědřili vysokou porážku 6:0. Našim fotbalistům vycházelo vše na co sáhli a domácím sázeli jednu hezčí branku než druhou. Po jednoznačném průběhu si zajistili postup do finále, ve kterém na ně čekal hlavní favorit a dlouhodobě nejlepší tým této věkové kategorie Hradec Králové.

Finálový souboj se hrál na nově zrekonstruovaném hřišti a atmosféra utkání byla strhující. Hráči Baníčku chtěli vráti soupeři vysokou ranní porážku a do hradeckých "votroků" se pořádně zakousli. Přítomní diváci sledovali úžasný souboj, ve kterém Hradec prodkukoval svou rychlou kombinační hru, ve které se jim naši hráči zdatně konkurovali. Jelikož bylo utkání velmi vyrovnané a v normální hrací době branka nepadla, musel o vítězi rozhodnout až penaltový rozstřel. V něm byl soupeř nakonec šťatnější a nutno podotknout, že za předvedené výkony v celém turnaji zalouženě zvítězil.

Hodnocení našeho týmu je velmi pozitivní. Hráči dřeli ve všech zápasech na doraz a svými výkony suverénně dokráčeli až do finálového souboje. Za úžasné výkony zaslouží pochvalu všichni hráči týmu, počínaje oběma skvělými brankáři a konče hrotovými útočníky Ríšou a Jurim.

Mimořádné výkony v turnaji podali Hajdy, Jirů, Šilhy a Nejedlos.

 

Branky Mostu: Šilhan 5, Heidenreich 3, Kováč, Gabko, Šíma, Pinkr

Sestava Mostu: Elstner, Hnízdil, Pikal, Náhlovský, Tykal, Kováč, Stini, Pinkr, Havlín, Chovan, Heidenreich, Šíma, Gabko, Šilhan, Nejedlý, Jurinec, Nejedlý

Trenéři: T. Heidenreich, S. Boušek

 

Zápasy Baníku:

Základní skupina:

FK Baník Most – FC Hradec Králové           0:4

FK Baník Most – FK Viktoria Žižkov            3:1

FK Baník Most – FK Dukla Praha                2:0

FK Baník Most - SK Slavia Praha               1:1

Semifinále:

FK Baník Most – FK Ústí nad Labem           6:0

Finále:

FK Baník Most – FC Hradec Králové           0:0 (pen. 2:3)

 

Celkové pořadí:

  1. FC Hradec Králové
  2. FK Baník Most
  3. FC Viktoria Plzeň
  4. FK Ústí nad Labem
  5. FK Dukla Praha
  6. FK Dukla Bánská Bystrica
  7. SK Slavia Praha
  8. FK Teplice
  9. FK Baumit Jablonec
  10. FK Viktoria Žižkov

Fotky:

http://simi73.rajce.net/BW_Partners_CUP_-_Usti_nad_Labem

http://www.lnfoto.eu/Turnaje/Partners-Cup-2012

 

 

 

 

TOPlist